1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Minibüsçüler birbirine girdi!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BeReNN tarafından 22 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Bursa'da minibüsçüler arasında yolcu alma meselesinden çıkan kavgada 15 kişi yaralandı

Merkez Yıldırım ilçesinde, Teleferik ve Mesken'e yolcu taşıyan minibüslerin hareket ettiği Garaj Durağı'nda minibüsçüler arasında tartışma çıktı.

Yolcu alma meselesinden çıktığı öğrenilen tartışma, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kavşağı'nda kavgaya dönüştü.

Kavgada, 2 minibüsçü grup birbirlerine bıçak ve sopalarla saldırdı. Bazı minibüsçülerin silah kullandığı kavga, yaralananların hastaneye girmesi üzerine buraya taşındı.

Hastanenin acil servisinin önü ve girişinde devam eden, polisin güçlükle yatıştırdığı kavgada 15 kişi yaralandı.

Yaralılar, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile diğer hastanelerde tedavi altına alındı.

Yaralılardan bazıları ayakta tedavi edildi, 3'ünün durumu ağır olmak üzere 7 kişinin hastanelerdeki tedavilerinin devam ettiği öğrenildi.

Olayla ilgili 8 kişi gözaltına alındı.

AA

2. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Akşamları eve giderken minibüse biniyorum mecburen insan canına önem vermiyo bunlar deli gibi kullanıyolar yarış yapıyolar ayaktaki insanları bir oyana bir buyana savurup duruyolar ve hep bir kavga bu minibüsçülere gereken cezalar verilmeli bence özellikle yarış yaptıkları sıradaki hız sınırına

Sayfayı Paylaş