1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Moderatörlerle İlgili

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.817 ÇTL
    Arkadaşlar, Moderetörlerle ilgili olarak Yönetim odasında açılan konuyu tüm moderatörlerimizin okuyup konu ile ilgili görüşlerini belirtmelerini rica ediyorum.

Dikkatinizden kaçma ihtimaline karşı bir de burada konu açma gereği durdum.

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    pm de yollansa olurdu diye dusunuyorum ozaman kimse diyemez gözumden kacti yok vs.vs mutlaka herkese ulasagina inaniyorum

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.817 ÇTL
    PM yollandı ancak arkadaşlara 3 er kez PM yollanmış. Bu konuda bir yanlış anlama olmasın lütfen.

Yukarıda bahsedilen başlık altında verilen cevaplara göre 25.000 üyede gerekli değerlendirmeyi birlikte yapıcaz arkadaşlar. Konuda özellikle bu konudaki düşünceleriniz almak istediğimi belirtmiştim. Görüş yazmayan arkadaşlar için üzülerek belirtiyorum ki bu konuyu önemsemediğini düşünmek zorundayız.

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Bence acele etme ve biraz sure ver 1 hafta gibi sonra bakalim neler olur

Sayfayı Paylaş