1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Moderatörlük Başvuru Formu

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve k@LpSiz_K@fKéF tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    1-Adınız?
    Osman

2-Soyadınız?
    Kütük

3-Mesleğiniz?
    Bi baltaya sap olamadım

4-Nereden bağlanıyorsunuz?
    Cehennemin dibinden. Bazen kopmalar oluyor.

5-Yaşınız?
    Yaw kardeşim napacan yaşı. Nikaha mı alacan alla alla… 18

6-İstediğiniz Bölüm?
    Psikolojik rehberlik ve danışmanlık. Alla alla ver işte bi bölüm yaparız yauw. Özellikle Neclanın çok takıldığı yer olsun ön sıralardan bişiler ayarla.

7-Tecrübeniz?
    Baba ben yıllardır netteyim tecrübe bol yaladım yuttum ben bu işi. Bi kere Jalenin tel.ini dağıtım, 1 kere Okşanın msn ini dağıttım, forumda küfür ettim yerlere tükürdüm içkili geldim, herkese asıldım, yüz vermeyeni rezil ettim… Ne pislik ararsan var kimse baş edemez benle.

8- Sizce bir moderatörün işi nedir ? Neden moderatör olmak istiyorsunuz?
    -Forumdaki kızlara hava atmak, cinconlu yazılar yazmak haa bide yeni moda türkçeye sahip çıkmak.
    -Neclayı tavlamak için istiom. Bende yalan yok.

9- Her gün düzenli olarak internete giriyormusunuz?
    Evet.

10- Günde ortalama kaç saat internete girersiniz ?
    Ecenin olduğu yere 1 saat, ayşenin olduğu yere 10 dakka bakar çıkarım çirkin bişi o, msnde sevgililerim var buket, nazlı ve çilem adında toplam 4 saat ayırırım onlara, okeyde hatçenin olduğu yere 1 saat, bizim kankanın yerine yeni bi kız düşmüş adını bilmiom nicki Cadı_kıS orya 2 saat bakıom, İremin takıldığı yere 1… bide neclam var burada yüz vermio 3 saat bakıorum burya bi tavlayamadım.
    İşte toplam kaç saat edio hesaplayın

11- Yönetici olarak teknik ağırlıklı bilgi mi paylaşacaksınız yoksa foruma fazla vakit ayırarak mı katkıda bulunacaksınız?
    Bilgide verrik zamanda ayırırık hele bi sen değerlendir formu.
    Haa neclayı banlamazsan bol zaman ayırırım.

12- Forumumuzda bulunan herhangi bir konuda teknik eğitim aldınız mı veya taknik bilgiye hakim olduğunuz bir bölüm varmı?Şimdi ayıbtır sölemesi aile ve cinsellik konusunda teknik bir bilgimiz vardır. konuya hakimiz evellallah

13- internet Bağlantı Hızınız
    Komşu bişe indirmiosa baya hızlı yauw

14- E-mail adresiniz ?
    osmankütük@zartzortmail.com

15-Cinsiyetiniz ?
    Errrrrrkekkkk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Lütfen kendinizi tanıtan kısa bir paragraf yazın.

Ben osman. Düzenli nete gelirim teknik bilgim fazladır iyi gıcıklık yapar msn dağıtırım. Benim olduğum bölümde atışma çıkmaz kodum mu oturturum. Yakışıklıyım, sempatikim, sevecenim. Herkeşle iyi anlaşırım.
    Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

Yukarda seçeneği olmayıp ta söylemek istediğiniz ekstra bilgiler varsa lütfen altta belirtin.

Arabesk dinlerim ferdi, müslüm ve Orhan ağabeylerim başımın tacıdır. Baba adamlar. Delikanlı biriyim, foruma bi yapmam.
    Beni görünce zaten ne kadar yakışıklı ve delikanlı olduğumu anlıcaksınız.

Osman adlı üyenin resmi yükleniyor
    >
    >
    >
    >
    >
    >
    >
    >
    >
    >
    >