Modern Web Tasarım

fyani

Üyecik
Katılım
20 Mys 2014
Mesajlar
5
Beğeniler
0
Yaş
30
#1
Günümüzde Devir İnternet devri Buna her firmanın ayak uydurması için Modern Web Tasarım ve kurumsal web tasarım lara ihtiyaç vardır.
Size arama motorlarında tıklama oranını Modern Web Tasarım arttırabilme imkanınız olduğunu söylersek ne derdiniz? Bahse gireriz bununla ilgileniyorsunuzdur. Peki ya bunun kurumsal web tasarım ile ne kadar kolay olduğunu biliyor muydunuz? İşte şimdi eminim ki daha çok meraklanmışsınızdır.
Öyleyse bu mucizevi işlev Modern Web Tasarım ile hemen tanıtalım,

Modern Web Tasarım; son birkaç yıldır, çeşitli şekillerde e-ticaret siteleri için büyük yarar olmuştur. Ve şu da bir gerçek ki; kurumsal web tasarım firmalar için ne kadar önemli. E-Ticaret sitenizde bunu nasıl kullanabileceğinizi ve neden kullanmanız gerektiğini ele alacağız. Fakat öncelikle dilerseniz Modern Web Tasarım nedir bir bakalım.

Modern Web Tasarım, bir HTML dilidir ki bu; arama motorlarının, sitenizin içeriği ve ne anlama geldiği konusunda bir fikir sahibi olmasını sağlar. Arama motoru örümcekleri, sitenizi taramaya başladığında, siteniz ne ifade ediyor modern mi bunlara çok dikkat eder kullanışlımı zamanında açılıyormu motor daha ilişkili ve daha kalitelisonuçları HTML5 etiketi ile arayanlara sunar.
 
Top