1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Mor Domates Yetiştirdiler

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BIYIKLI tarafından 27 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL

Mor domates yetiştirdiler

Amerika'nın saygın eğitim kurumlarından Oregon Üniversitesi, domatesleri yaban mersini meyvesinden alınan özlerle birleştirerek, mor domatesler üretti. Bilim adamları, domatesin böylece kat kat sağlıklı bir meyve haline geldiğini kaydetti.

Mor domateslerin yaban mersininin yüksek antioksidan özelliklerine de sahip olduğunu kaydeden bilim adamları, domatesin böylece kat kat sağlıklı bir meyve haline geldiğini kaydetti. Şu an tadı çok lezzetli olmasa da Oregon Üniversitesi öğretim görevlileri bölgenin en lezzetli domatesi olan "cherry" domateslerle bu mor domatesin kırması özel bir tür üzerine çalışıyor.

Çayüzümüyle aynı renk pigmentine sahip olan domatesin, kanser ve kalp rahatsızlığı riskini azalttığını söyleyen araştırmacılar, yeni domatesin iki yıl içinde piyasaya sürüleceğini belirttiler.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Bu olayda da İsrail'in parmağı olabilir mi? çünkü genetik yapı değişimi deyince onlar akla geliyor.

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    ben kırmızıdan vazgeçmem :D

Sayfayı Paylaş