1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Moto X

Konusu 'Cep Telefonları' forumundadır ve aslann tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL

Merakla beklenen cihaz 4.7 inç AMOLED ekran ve 720p çözünürlüğe sahip. Arka kamerası 10 megapiksel olan Moto X’in ön kamerası ise 2 megapiksel çözünürlüğünde.
    Bununla beraber cihazda 2 GM RAM ve 32 GB dahili hafıza bulunuyor. Moto X’de microSD desteği ise bulunmuyor.
    Google’ın 4.2.2 Android işletim sisteminin kullanıldığı telefon tamamen ABD’de üretildi.
    Şu an için sadece ABD’de satışı sunulan cihazın kontratlı fiyatı 200 dolar. Kontratsız fiyat ise şu an için belli değil.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    @aslann istediğin kadar tanıtım yap favorim daha birkaç yıl samsung olur benim :D Ama özelliklerine bakınca fena görünmüyor biraz daha ekranı büyük olmalı ama.

Son düzenleme: 26 Ocak 2014
  3. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    @YoRuMSuZ adminim istediğim kadar telefon tanıtımı yapayım benim de tercihimde samsung :D

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş