Motorola ve Kodak Bir Araya Gelirse...

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,858
Beğeniler
136
#1
Kablosuz iletişimin devlerinden Motorola, fotoğraf dünyasının devlerinden Kodak ile bir arya gelip Motozine ZN5'i ortaya çıkardı.Her iki şirketin çalışmaları sonrasında oluşan Motozine, üst düzey telefon yeteneklerinin yanında yüksek kalitedeki kamerasıyla da kullanıcılara içerik paylaşımı ve görüntüleme adına önemli bir seçenek sunuyor.

Kodak'ın görüntüleme teknolojisinin kullanıldığı üründe Kodak EasyShare yazılımı da yer alıyor. Böylelikle kullanıcılar Kodak Gallery sayfalarına kolayca ulaşarak paylaşımda bulunabiliyorlar.

5 megapiksellik ultra-hızlı ve otomatik odaklama yapabilen kamerada aynı zamanda Xenon flaş yer alıyor. Seçimlik olarak 4GB'a kadar hafıza kartlarını da destekleyen telefonda kamera ayarları da düşük ışıklı ortamlara göre optimize edilmiş durumda geliyor.

USB, WiFi ve Bluetooth gibi bağlantıları destekleyen ürün, Motorola'nın CrystalTalk teknolojisine de sahip. Bu teknolojiyle gürültülü ortamlarda sesin çok daha net iletilmesi sağlanıyor.

Motozine ZN5 ilk olarak Temmuz 2008'de Çin'de piyasaya sürülecek. Dünya genelinde satışı ise yılın geri kalan kesiminde bölgelere göre değişiklik gösterecek.
 

Benzer konular

Top