msjlarım silinmiş

Katılım
11 Eyl 2007
Mesajlar
10
Beğeniler
0
Yaş
29
#1
kopyalama yaptım diye modlar msjlarımı siliyorlar kurallar aykırı değilmi
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,477
Beğeniler
9,012
Takım
GALATASARAY
#3
Mesajlarını ben sildim by.pekmez. Konu ile ilgili PM gönderdim ayrıca. Görüntü kirliliği olmasın diye çabamız. Gerçek anlamda paylaşım forumu yapmak çin çok uğraştık. Lütfen kuralları okuyunuz.

Silme nedenim tamamen kopy/paste mesajlardı. Üstelik te yanlış yazılmış kelime vardı içinde. (Hepsinde) Teşekkür için butonu kullanmanız yeterli. Mesajları yorum yapmak için kullanınız.
 

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,280
Beğeniler
127
#4
Öncelikle belirtelim Forum kurallara uymayan her mesaj silinir.. Yöneticiden mesajım neden silindi diye cevap istemeyiniz.. Mesajınız başka hangi sebeplerden ötürü silinebilir bir de onlara bakalım

İyi ve güzel bulduğunuz her konuyu HERHANGİ bir forum başlığı altına hemen yazamazsınız eğer yeni üye iseniz öncelikle forumu gezip dolaşın gerekirse ARA butonu ile yazmak istediğiniz konunun daha önce açılıp açılmadığına bir bakın..

AYNI yada BENZER içerikli daha önce açılmış bir yazı varsa sizin mesajınız SİLİNİR.

Programlar Msn Haberler Anketler Yazılar gibi forum başlığımız vardır.. Her bulduğunuz yazıyı eklemeyiniz.. Yazacağınız mesaj hangi içerikteyse o forum başlığına ekleyiniz. Yönetici ellerinden geldiğince konuları ilgili forum başlığına taşımaktadır.. Ancak bunu alışkanlık haline getirip sürekli ilgisiz forum başlıklarına mesaj yazıyorsanız mesajınız SİLİNİR.

Konu başlıklarında ??? &&& %%% gibi karmaşık karakterler yazılan mesajlar, ne olduğu belirsiz başlıklar yazılan mesajlar nerede, sizce gibi başlıkları olan mesajlar SİLİNİR.. Konu başlıklarında kısa ve açıklayıcı olunuz..


Lütfen Yorumları Düzgün Yapalım.
 
Top