1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

MSN 9 Sürümü Çıktı

Konusu 'Msn Programları' forumundadır ve kelebek tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    En çok kullanılan anlık mesajlaşma programı MSN'in yeni sürümü kullanıma hazır

En çok kullandığımız anında mesajlaşma yazılımı MSN'in yeni sürümü hakkında yeni ekran görüntüleri sızdırıldı. Şu ana kadar kullandığınız MSN'i unutsanız iyi olur.

MSN'in En yeni Beta sürümünde önemli değişiklikler vardı ve final sürümün bomba etkisi yapacağı, yayınlanan görüntülerden belli oluyordu. Sadece görüntüde değil, yeni özelliklerle de mesajlaşma alışkanlıklarımıza yeni boyut kazandıracak olan Windows Live Messenger 9'un final sürümüne ait olduğu belirtilen 2 yeni ekran görüntüsü daha yayınlandı. Bu görüntülerde, beta sürümden farklı olarak bazı iyileştirmeler mevcut.

Windows Live serisi içerisinde yer alan yazılımlar, yenilenmeye devam ediyor. Gündelik hayatın içinde size yardımcı olan ve eğlenmenizi sağlayan bu yazılımlar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok popüler konumda. Bunlar arasında; Windows Live Messenger (MSN), Windows Live Mail, Windows Movie Maker gibi araçlar bulunuyor. 30 milyona yaklaşan kullanıcı sayısıyla Windows Live Messenger, yenilenen yazılımlar arasında en çok merak edileni. Build 14.0.8050.1202 sürüm numarasıyla yayınlanan programı, en yeni haliyle ve Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz.

En son sürümü kullanıp kullanmadığınızı öğrenmek için MSN pencerenizdeki Yardım menüsüne tıklayın ve açılan seçeneklerden de Hakkında kısmına tıklayın. Gelen ekranda, hangi sürüm MSN kullandığınız belirecektir. Yukarıdaki görüntüde, birkaç saat önce yayınlanan en yeni sürüm numarasını görebilirsiniz.

KURULUM ZAMAN ALIYOR

Yeni servisleri kurarken biraz sabırlı olmanız gerekiyor. İlk indirdiğiniz dosyanın küçük boyutuna aldanmamalısınız. Asıl indirme işlemi, o dosyayı çalıştırdıktan sonra başlıyor ve internet bağlantınızın hızına göre biraz zaman alıyor. Yükleme işlemleri bittikten sonra da bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

MESAJLAŞMA PENCERESİNE ÖRNEK

MSN'de yapılan değişiklikler, Windows 7'yle olan uyumun da habercisi niteliğinde. Hem renklerde hem de temada bu uyumu yakalamak ve kullanıcıları şimdiden Windows 7 arabirime hazırlamak isteyen Microsoft, bazı küçük dokunuşlarla, anında mesajlaşma yazılımını çok daha estetik hale getirmiş durumda.

2. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Kelebek bu konuyla ilgili bende bir konu acmistim. Benim verdigim linkteki sürüm dil secenegi sadece inglizceydi acaba senin verdigin linkteki sürüm dil secenegi ne bu konuda bilgi verirsen cok sevinirim.

Asagidaki linkten benim actigim konuya ulasabilirsin

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Dilin Türkçe yamasının henüz çıktığını zannetmiyorum kurmadığım için bilemiyorum. Bunu silebiliriz

4. carpediem24

carpediem24 Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    ADIYAMAN
    Banka:
    0 ÇTL
    bu lınktekı Turkçe olması lazım

5. biz

biz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    biz ilk çıktığı gün yükledik güzel yenilikler var. Türkçe menüler daha önce beta sını kullanırken Türkçe si yoktu

Sayfayı Paylaş