1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Msn alamıyorum

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve mehmet ş tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. mehmet ş

mehmet ş Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Arkadaşlar msn alamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    msn alamıyorum derken neyi kasteddiğinizi pek anlamadım yeni msn adresimi alamadınız msn den

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Öncelikle Msn Messnger Microsoft’un Live platformu çerçevesinde “Windows Live Messenger” olarak yeniden adlandırılmıştır.

Windows Live Messenger’ın ücretli bir çeşidi yoktur ve bu yüzden ücretsiz denmesi doğru olmakla birlikte, sanki bu programın ücretli bir versiyonu olduğuna dair bir yanılgıya düşmenize neden olmaktadır.

Öncelikle Windows Live Messenger hesabı alırken Kayıt ol adresine girin. Burada birinci şeçeneği seçerek kendinize ait hotmail haricinde email hesabınız varsa onuda kullanabilirsiniz. Bu şekilde Microsoft Passport kabul eden bütün sitelerde bu email’i kendinizi tanıtmak ve login olmak için kullanabilirsiniz, ancak bu durumda Messenger üzerinden email atamaz yada email’lerinizi okuyamazsınız. Kısaca emailinizi Msn Messenger hesabı almadan önce nasıl kontrol ediyorsanız o şekilde kontrol etmeye devam edersiniz.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] sayfasındaki ikinci seçeneği seçtiğimizde ve Devam‘a tıkladığımızda karşımıza bir form çıkar.

Bu formda öncelikle kendinize bir isim seçeceksiniz, bunu E-posta adresi: bölümüne yazıp alttaki “Kullanılabilirliği denetleyin” butonuna tıkladığınızda eğer E-posta adresi adresiniz@hotmail.com kullanılabilir değil. Lütfen farklı bir adres deneyin. uyarısı alırsanız adresi değiştirip yazdığınız adres alınmamaış olana kadar deneyin. E-posta adresi cerezforum@hotmail.com kullanılabilir. şeklinde bir uyarı alıcaksınız.

Daha sonra alttaki istenen bilgileri doldurun ve “Kabul Ediyorum“a tıklayın.

***Kendi yararınız için lütfen Hesap bilgilerinizi girin bölümündeki bilgileri sahte girmeyin. İleride eğer şifrenizi unutursanız gizli soruyla beraber size bu bilgiler sorulacak. Eğer bilgileri doğru giremezseniz e-posta ve MSN hesabınız yanar ve geri alamazsınız.

Sayfayı Paylaş