1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Msn İÇİn SÜper Program Hemde TÜrkÇe

Konusu 'Skype' forumundadır ve Hazangülü tarafından 7 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Msn İÇİn SÜper Program Hemde TÜrkÇe
    Program neler yapar........
    1-bizi engelleyeni anında görebiliriz
    2-silenide görebiliriz
    3-avatar ve kamera görüntüsü çalabiliriz
    4-listemizdeki biri çevrim dışı giriş yaptığında uyarı verir
    5-listenizdeki biri size ileti sayfası açtığında size haber verir
    6-konuştuğunuz kişi sizin sayfayı aşşaya çekerse kaparsa yada üzerine başka bi sayfa açarsa haber verir
    7-winapta ne dinlediğinizi gösterir
    8-gizlice msn de gezinmenizi sağlar herkesler sizi çevrimdışı görür ama siz istediğinizle konuşabilirsiniz
    9-istemediğiniz kelimeleri engeller konuşma esnasında karşınızdaki kişi o kelimeleri yazsa dahi size iletmesini engeller
    10-karşı tarafın size titreşim göndermesini engelleyebilirsiniz
    11-listenizdeki kişilerin ne zaman giriş yapmış ne zaman çıkış yapmış bu tür bi çok ayrıntıları gösterir
    12-msn den aldığınız dosyaları sizin dilediğiniz şekilde düzenler mesela resimler için ayrı klasör açar aldığınız resimleri direk oraya atar yani aldığınız şeyleri sınıflandırır ve orada saklar
    13-debug listesi oluşturur
    14-chat adı özelliğiyle kişilerinize istediğiniz bi isimi yazıp sizi o isimle görmenizi sağlar mesela sizi başka bi mail adresiyle görmesini istiyosanız sizin adresiniz yerine seçtiğiniz adresi kişilerinize gösterir bi başkasının yerine konuşmakta kullanabilirsiniz
    Ve daha birsürü özellik

rar şifresi : repimi unutma

Messenger Discovery Live!

karşı tarafın ağzından yazma !imitate komutu ile
    karşı tarafın avatarını tek tuşla alabilme
    çevrim dışı fakat online olanları görebilme
    Msn Messenger için geliştirilen en önemli eklentilerden biri olan Disovery’nin, Live Messenger’la uyumlu olan final sürümü, Messenger Discovery Live! bugün çıktı. Bir çok kişi tarafından tercih edilen bu programın özellikleri şöyle;

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Argo mesajları önleyebilme özelliği
    Flood yapılan mesajları önyelebilme özelliği
    Görüntü Resmi çalabilme özelliği
    Otomatik cevap verme özelliği
    İstemediğiniz kişilerin link vermesini engelleyebilme özelliği (Herhangi biri size link verildiğinde sizi uyarıyor ve engelleyip engellemeyeceğinizi soruyor)
    “Spell Checker” özelliği. Böylece mesajlarınızda kelime yanlışlarını düzeltiyor fakat program İnglizce olduğu için bu özellikte İnglizce’de geçerli
    “Right align my messages” ile messajlarınızı konuşma pencerenizin sağ tarafına hizalayabiliyorsunuz
    Kişi listenizdeki kişilerin hangi sürüm messenger kullandığını, kişiye kaç mesaj atıp kaç mesaj aldığınızı, Discovery Live! kullanıp kullanmadığını görebiliyorsunuz
    Webcam görüntüsünden kesitler alabiliyorsunuz
    İmitate özelliği ile karşınızdaki kişinin ağzından yazabiliyorsunuz
    Ve bunlara benzer bir kaç özellik daha
    Ve yorumlar Bakiyorum

Alinti

2. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Her gün yeni bir msn çıkartıyorlar, takip edemiyorum, artık yaşlandım galiba ilk benim haberim olurdu önceden :P

Teşekkürler Yeşim.

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :)) Sen yaslandin ise ben ölmüssüm [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] :))

4. karaser_1

karaser_1 Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    620
    Banka:
    0 ÇTL
    3 şey var hangisi :D:D:D:D

5. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Hazir ekmek yok Bilirsin Calisarak ekmek kazanirsin . ve programlarda aynisi deneyerek ögreneceksin hazira konmak yok :v

6. Melek

Melek Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    45 ÇTL
    discovery programıyla alakalı bir şey söylemek istiyorum biraz sakıncalı bir yama virüslere çok açık kurdum ve bir süre kullandığım için biliyorum silmenizede izin vermiyor bazen özellikleri çok ve güzel olan bir program ama riskli olduğu uyarısını yapmadınız demeyin :)

7. JackaLL

JackaLL Katılımcı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    620
    Yer:
    MuTLuLuKLaRıN YaŞaNDıĞı YeRDe..!
    Banka:
    0 ÇTL
    PayLaŞıM İçiN SaoL...

8. dragonıght

dragonıght Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    0 ÇTL
    program fenaa onu diyim süper bişey yaa süper ;)

9. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ben de kullanıyorum. İlk başta kaldırırken hata verdi ama msnden komple çıkıp kaldırırsanız sorun çıkarmıyor. Kaldırıp tekrar kurdum ben :) Fena bir program değil ama bilgisayarda ufak tefek sorunlara neden olabiliyor

Sayfayı Paylaş