MSN Listenizdekilerden Bir Şeyler Çalabilirsiniz

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,858
Beğeniler
136
#1
MSN listenizdeki kişilerden bir şeyler "çalabilirsiniz"..

"Yasal olmayan bir yazılımı öğreneceğiz" diye beklenti içerisine girenler varsa, amaçlarına ulaşamayacaklarını baştan bildirelim. O zaman, nasıl bir hırsızlıktan bahsediyoruz? Hemen açıklayalım; MSN listenizde yazıştığınız kişilerin görüntü resimlerini (Avatar) otomatik kaydetmek ister misiniz? Bunların dışında, sizde olmayan ama size gönderilen yüz ifadelerini (Emotion) de yine herhangi bir şey yapmanıza gerek olmadan kopyalamayı hayal ettiniz mi? Şimdi anlatacağımız yazılım, bunları kolayca ve başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Üstelik, reklam, virüs ve casus yazılım içermiyor.

Yukarıda bahsettiklerimizi ve daha fazlasını yapan yazılımın adı; WLM Ripper. Windows Live Messenger'dan farklı olarak bir köşede çalışır ve işini sessiz sedasız yapmaya devam eder. MSN'de yazıştığınız ve listenizde çevrimiçi olan kişilerin görüntü resimlerini (Avatar) JPG formatında, sizin belirlediğiniz bir yere kaydeder.

Ancak, bu yazılımın en çok hoşunuza gidecek tarafı; yazışmalarınız sırasında size gönderilen ifadeleri de yine otomatik olarak kaydetmesi. Aslında el ile de yapabileceğiniz bu özellik, biraz zaman alıyor. Bu şekilde, işlemler çok daha hızlı ve kolay yönetilebilir.

Yazılım, ücretsiz olup herhangi bir virüs ve casus yazılım ya da reklam amaçlayan uygulama içermiyor. Windows Live Messenger 8.5 ve 9 sürümlerinde çalışabiliyor. Yaklaşık 10 gün önce çıkan bu sürüm, eski sürüme göre çok daha hızlı ve kararlı çalışıyor.

ShiftDelete
 

cR0spéR

Katılımcı
Katılım
10 Nsn 2009
Mesajlar
184
Beğeniler
2
Yaş
27
#3
Gerçekten güzelmiş ve işimmede yaramadı değil hani Resimlerini seve seve vermediler ben WLM Ripper ile aldım :):)
 

Benzer konular

Top