1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

msn yeni virüs

Konusu 'Msn Programları' forumundadır ve kezman tarafından 25 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1. kezman

kezman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    30
    Banka:
    0 ÇTL
    arkadaşlar son günlere msn de tahrik gücü baya bi yüksek internet bağlantınızı koparan msn i açtığınızda tüm kişilerinize virüsü gönderen bir bela var

eğer başka birinde içinde resimlerim var yazan zipli bir dosya gelirse sakın kabul etmeyin çünkü o dosya değil site adresi ve tıkladığınızda artık çok geç oluyor ben bunu yaşadım

ve çözümünüde söyliyim bilmeyen arkadaşlara eğer antivirüs pronuz bu virüsleri temizleyemiyorsa o programı kaldırın daha sonra

karspersky anti virüs programını indirin 6.5 versiyon üzeri olması daha kolaylaştırır işinizi
    ve scan bölümünden taratmaya başlayın ve virüslerinizden kurtulun
    hadi kolay gelsin

2. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    Saol Kardeş Paylaşım İçin Ama Ben Avast Pro 4.7 Kullanıyorum ve Bugüne Kadar Virüs Gibi Bir Sorun Çıkmadı

3. namesun_28

namesun_28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    270
    Banka:
    0 ÇTL
    saol kardesım ama bana vırus felan bulusmadı bulassada celal28- yapar

Sayfayı Paylaş