1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Msn

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve Hazangülü tarafından 11 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Msn de herkes cok seyi bilir kendine göre ama bir haftadir birseyler arastirdim

bulmaya calistim buldum ama daha tam emin olmadigim icin sizlerle paylasamiyorum. Herkes msn den bloke eder siler v.s ve ama sagda ki kutucuktan kolay kolay kimse silemiyor :)) anca karsi tarafta seni bloke eder silerse sile biliyor yoksa bekci gibi orda bekliyor
    burada ögrenmem gereken msn den sildikten sonraki sagda kalan isimleri yapan varmi aranizda :)??

egerki msn bilginiz var ise buyurunn tafsiyeleriniz

2. Kassandra

Kassandra Usta

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    620
    Meslek:
    sıfatsız zamirsiz zarfsız....
    Yer:
    kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim evde
    Banka:
    25 ÇTL
    yeşim ne zararları var dursunlar orda :P:P

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Eğer senin msnden sildiğin kişi de seni silmişse eğer sağdaki adreslerin üstüne ters tıkla ve sil de. Daha sonra uygula butonuna bastığında silinecektir. Ama karşı taraftaki seni silmediyse yapacağın hiçbirşey yok bildiğim kadarıyla. Karşılıklı talep olması lazım anlıcan :P

Sayfayı Paylaş