MTV'yi yatırırken kârlı çıkın

Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,491
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#1
Temmuz ayı denilince araç sahiplerinin aklına ilk olarak motorlu taşıtlar vergisinin yatırılacağı geliyor.

Motorlu taşıtlar vergisi artık sadece vergi dairelerinden, banka şubelerinden değil internet üzerinden de yatırılabiliyor. Anlaşmalı bankaların kredi kartları ile GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI adresinden yatırılabilen motorlu taşıtlar vergisini kendilerine çekmek isteyen bankalar kullanıcılarına cazip kampayalar düzenliyorİşte O Kampanyalar
Motorlu taşıtlar vergisini Finansbank kredi kartları ile yatıran araç sahipleri vergilerine 3 taksitte ödeme imkanına sahip oluyor. Ayrıca Finansbank İnternet Şubesi’ni kullananlarda Ziebart bayilerinde yaptıracakları Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sisteminde yüzde 25 indirim kazanacaklar. İnternet şubesinden yapılan işlem sonucunda alınan dekont ile bayiye giden kullanıcılar bu indirimden faydalanabilecekler.

İş bankası ise motorlu taşıtlar vergisini isbank.com.tr’den veya İş Bankası kredi kartları ile ödeyen müşterilerine, Zorunlu Trafik Sigortası poliçe prim tutarının yüzde 10’u kadar MaxiPuan hediye ediyor. Ayrıca Netmatik’lerden otomatik ödeme talimatı veren kullanıcılarda bu kampanyadan faydalanabiliyor.

TEB ise internet veya telefon bankacılığı kulllananlara BOSCH Car Service’den aracınıza ücretsiz check-up veriyor. Üstelik check-up sonrası gereken bakım ve onarımları TEB Bonus Card’ınızı kullanarak öderseniz yüzde 5 bonusta kazanabilirsiniz.
 
Top