1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Mucize

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve mehmet ş tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. mehmet ş

mehmet ş Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    sayin site sakinleri başima gelen ilginç olaylari sizinle paylaşiyorum 1 inci fotuğrafimda e-mil ima ilk girdiyim zamani fotuğrafladim sonra ilk e-mil imi tiklayip okudum sonra tekrarr geri döndüyümde ayni sayfa olmasina ramen ilk e-mil imin orada olmadiğini gördüm başka bir e-mil vardi 2 ci fotoğrafimlada bunu fotoğrafladim cok şaşirdiğimi süylememe gerek yok sanirim 3 çüncü ve 6 tinçi fotoğraflarim arasindada msn almaya çalişirken başima gelen ilgiç olaylari fotoğrafladim 4 ünçü fotoğrafa dikkat resimdeki girilmrsi gereken karakter 7 tane olmasina ramen ingilizce bilmiyorum ama muhtemelen 8 karakter istemesi beni cok şaşirtti muhtemelen ojinalinda büyle birşey yok 7 ile 11 rinçi fotoğraflarimdada formlara msn alamadiğimi ve yardim istediyimi yazmaya çalişirken başima gelen ilgiç olaylari fotoğrafladim 12 ile 13 üncü fotoğraflarim ise öğretmenler sitesinde başima gelen ilginç bir olayi fotoğrafladim 14 üncü fotoğrafim ise bir tavla oyununda başima gelen ilgiç bir olayi fotoğrafladim otozar seçeneği işaretli olmadiği halde ve zar at butonuna basmadiğim halde ki oto zar seçeneyi işaretli deyilse zar at butonunun çikmasi gerekir oto zar seçeneği işaretli olmadiği halde ve zar at butonu çikmadiği içim basamadiğim halde oyun zar atiyordu bu oyunun zar atabilmesi için ya otozar seceneginin işaretli olmasi yada zar at botonuna basilmasi gerekil başla türlü zar atmasi ojinalinda yoktur 15 inci fotoğrafta kimliyimi ispatliyorum ondan sonraki fotorağraflarda facebook ta başima gelen ilginç olaylari fotoğrafladim. 17 ci fotoğrafa dikkat ingilizce sitede güzat var

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Paylasim icin tesekkurler

Forum kuralarinda buyuk yazinin ne anlama geldigini aciklandi

6. İçeriğin tümünü büyük harf kullanarak yazmak; bağırmak, kızmak, hakaret anlamına geleceği için içeriğin tümü büyük harf kullanarak yazılamaz.

3. mehmet ş

mehmet ş Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    özür dilerim ama gözümde sorun oşduğu için büyük yazmak zorunda kallıyorum

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Olur böyle şeyler hocam. Siz Cem Yılmaz mısınız :)))

Fotoğraflarda sanki gözüme çarptıda :D Paylaşım için teşekkürler. Bu arada yazınızı küçük harflere çevirdim :)

Not: Yazıları küçük harfe çevirmek için elbette biliyorsunuzdur da bilmeyenler için söyleyim. Kopileyip word'e yapıştırın. Seçili hale (Ctrl+A) getirip Shift+F3 tuş kombinasyonu uygulayın.

5. mehmet ş

mehmet ş Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Fotoğrafları ben bilgisayarımdan pr tuşuna basarak çektim hiç bir yerde görmeniz mümkün deyil

6. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Hocam bu yazıyı bugün küçük harflere çevirmiştim ancak görüyorum ki tekrar editlenmiş. Lütfen küçük harf kullanarak yazın. Eğer görme konusunda sorun yaşıyorsanız font boyutunu büyütebiirsiniz. Ancak alfabenin küçük harf karakterlini kullanmanız gerekiyor kurallarımız gereği.

Sayfayı Paylaş