1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin 'Muhteşem Yüzyıl kaldırılmasın'

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 12 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL

Başbakan Erdoğan'ın yaptığı açıklama ve sonrasında gelen eleştiriler nedeniyle yayından kaldırılması ve hakkında TBMM'de yasa tasarısı verilmesi gündeme gelen "Muhteşem Yüzyıl"a Sezen Aksu'dan sonra şimdi de Ajda Pekkan sahip çıktı.

MUHTEŞEM YÜZYIL

Tarihi gerçekleri ve Kanuni Sultan Süleyman'ın yaşam tarzını çarpıttığı eleştirileri yüzünden sıkıntılı günler geçiren "Muhteşem Yüzyıl" ekibine Sezen Aksu'nun ardından Ajda Pekkan'dan da destek geldi. Pekkan, dizinin yayından kaldırılmaması gerektiğini söyledi. Önceki gün alışveriş için gittiği Astoria çıkışı habercilerin konuyla ilgili sorularını yanıtlayan sanatçı, "Sezen doğru söylemiş, dizi dizidir sonuçta... Bu bir belgesel değil ki, tarihi olaylardan esinlenilmiş dizi sadece" dedi ve ekledi: "Muhteşem Yüzyıl'ı başından beri takip ediyorum ve çok da beğeniyorum. Çok emek verilen, gerek kostümleri gerekse oyuncuları ile çok iyi, çok kaliteli bir dizi... Tarihi içeriği de güzel. Tabii ki bazı olaylar hikayeleştirilmiş olabilir, o eleştirilere hiç girmek istemiyorum."

2. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Dokunmayın Hürremimeeeeee:@

3. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL
    Bencede kaldırılmasın seven ve izleyen bir kitle var ortada...

4. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Tayibin baska isi yokmu ya dizilerle ugrasiyo kaldirilmasin elbette izleyen kitlesi cok ben izlemiyorum fazla istemeyen zaten izlemez

Sayfayı Paylaş