Magazin 'Muhteşem Yüzyıl kaldırılmasın'

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,351
Beğeniler
6,886
Şehir
Seattle.
#1


Başbakan Erdoğan'ın yaptığı açıklama ve sonrasında gelen eleştiriler nedeniyle yayından kaldırılması ve hakkında TBMM'de yasa tasarısı verilmesi gündeme gelen "Muhteşem Yüzyıl"a Sezen Aksu'dan sonra şimdi de Ajda Pekkan sahip çıktı.

MUHTEŞEM YÜZYIL

Tarihi gerçekleri ve Kanuni Sultan Süleyman'ın yaşam tarzını çarpıttığı eleştirileri yüzünden sıkıntılı günler geçiren "Muhteşem Yüzyıl" ekibine Sezen Aksu'nun ardından Ajda Pekkan'dan da destek geldi. Pekkan, dizinin yayından kaldırılmaması gerektiğini söyledi. Önceki gün alışveriş için gittiği Astoria çıkışı habercilerin konuyla ilgili sorularını yanıtlayan sanatçı, "Sezen doğru söylemiş, dizi dizidir sonuçta... Bu bir belgesel değil ki, tarihi olaylardan esinlenilmiş dizi sadece" dedi ve ekledi: "Muhteşem Yüzyıl'ı başından beri takip ediyorum ve çok da beğeniyorum. Çok emek verilen, gerek kostümleri gerekse oyuncuları ile çok iyi, çok kaliteli bir dizi... Tarihi içeriği de güzel. Tabii ki bazı olaylar hikayeleştirilmiş olabilir, o eleştirilere hiç girmek istemiyorum."


 

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,351
Beğeniler
6,886
Şehir
Seattle.
#3
Bencede kaldırılmasın seven ve izleyen bir kitle var ortada...
 

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
13,065
Beğeniler
513
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#4
Tayibin baska isi yokmu ya dizilerle ugrasiyo kaldirilmasin elbette izleyen kitlesi cok ben izlemiyorum fazla istemeyen zaten izlemez
 
Top Bottom