1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Murat Dalkılıç

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve Papatya tarafından 10 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.867
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.573 ÇTL

"Kasaba" parçasıyla tanıdığım çok sempatik bulduğum İzmir doğumlu ses sanatçısı. :)

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Bir dönem lüzumsuz savaş şarkısını dönderip dönderip dinlediğim şarkının sahibi olan beyfendi...

3. _nehir_
    Avare

_nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

Beğenileri:
    4.243
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    827 ÇTL
    Bir türlü sevemedim adamı, çok itici geliyor neden bilmiyorum.. Arkadaşım çok sever bir konserine gitmiştik beraber sayesinde en önde izledik. Konserin ilerleyen saatlerinde arkadaşımı geç olduğu için kolundan tutaraktan götürmek zorunda kalmıştım. Murat da sahneden görmüş bizi "Neyse biz devam edelim" dedi :D Bu da kendisiyle böyle bir anımızdır :P

4. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Bir güzellik yapsana gece benle kalsana
    Kitabına uydur gel uysa da uymasa da
    Çekeceğin var elimden alacaklıyım teninden
    Ne dediğimi anladın sen acil durum uyansana

Efsane şarkısıyla youtube de yorum rekoru kırmış şarkıcıdır.. şarkıya yapılan yorumlar can sıkıntısına bire birdi silmeseler di iyi di..:D

Sayfayı Paylaş