1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Mürekkep

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Unutmak, şimdi ellerine sinmiş mürekkep gibi, suda dağılan ve sudaki mürekkebi çıkarmak gibi...
    Unutmak, senin diyarından gönderilmiş bir söz, saatin ihaneti sadakat geçmesi gibi...

Aç ellerini,
    Sana bugün tüm katillerin günahlarını getirdim, hadi korkma bak yüzüme,ben bugün sana seni getirdim...
    Cesurca dans etik 2 uçurum kenarında, bir an bile bakmadan kara boşluğa olmayan ipler üstünde ellerimizi birleştirdik,
    Ve sen ey katil,
    Sen isteyince sonsuz cennete buluşmak üzere tüm yolları birden sildik...
    Bir amanın simsiyah çaresizliğiyle yaşıyorum ben, her gün biraz daha unutuyorum yüzünü, hatırlamaya çalıştıkça kaybediyorum izini ve her gün bir anıyı daha satıyorum sensiz ve sessiz yarınlara...

ALINTIDIR

KıRMıZı, ZeyNoO, Düş ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş