1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Mustafa Sandal

Konusu 'Sanatçılarla Röportajlar' forumundadır ve cemree tarafından 25 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. cemree

  cemree =)=) V.I.P

  Katılım:
  16 Şubat 2011
  Mesajlar:
  11.923
  Beğenileri:
  3.760
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Ankara
  Banka:
  1.801 ÇTL
  [​IMG]

  Mustafa Bey albümün oluşum sürecinde kimlerle çalıştınız?

  Bu albümde birçok insanın emeği geçti ama ilk aklıma gelen isimler aranjörümüz Erhan Bayrak, Tolga Kılıç, İskender Paydaş, Özgür Yedievli ve birçok parçada beraber çalıştığmız özellikle “Farketmez”, “Mağlubuz”, “Devamı Var” parçalarında söz ve besteleriyle albüme destek veren Sinan Akçıl ve yurtdışından iki besteci arkadaşımız pozitif enerjilerini işlerine yansıttılar. Albümü dinleyenlerin de bu güzel enerjiden etkileneceğini düşünüyorum.


  İkinci klip “Melek Yüzlüm” adlı parçanıza çekilecek bundan biraz bahsedebilir miyiz?

  “İndir” parçası albümümüzün çıkış parçası olarak radyolarda yerini aldı ve ilk olarak bu parçaya klip çekildi ardından insanlardan aldığımız tepkilere bakarak “Melek Yüzlüm” parçasına klip isteğinin çok olduğunu gördük ve bu parçaya klip çekmeye karar verdik. “Melek Yüzlüm” albümün flaş parçalarından biri, tüm parçalar flaş ama “Melek Yüzlüm”ü dinleyenler onun biraz daha özel olduğunu hissediyorlar. Bundan sonraki klip için de “Çoban” adlı parçamızı düşünüyoruz.


  Küresel ısınmayla ilgili bir konser dizisi yapıyorsunuz bununla ilgili görüşlerinizi alabilir miyiz?

  Küresel ısınmanın olumsuz etkilerini etrafımızda görebilmek mümkün ve bu olay artık alarm olarak adlandırılıyor. Bizim bu konserlerdeki asıl amacımız küresel ısınmanın etkileri hakkında insanları bilgilendirmek ve kendi adımıza neler yapabileceğimizi elimizden geldiği kadarıyla insanlara aktarmak. Konserde eğlenip güzel vakit geçireceğiz bunun yanısıra barkovizyonda küresel ısınmanın sonuçlarıyla ilgili bir pasaja yer vereceğiz, iletmek istediğimiz mesaj için, konser etkili bir yol diye düşündük.
   

Sayfayı Paylaş