1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Mutlu musun şimdi?

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 19 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.755
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    330 ÇTL
    bana naptığını bilmek istermisin.belki senin için hiçbir önemi olmayabilir. o hiç aşkı tatmamış ne demek oldunu bile bilmediğin çocuk kalbinle aşkın en acı halini yaşattırdın bana.

oysa seni tanımadan önce ;hayata gülen gözlerle bakıyordum. oysa her olumsuzluğa rağmen kalbim heyecan içindeydi.gözlerim ışıl ışıl bakardı.oysa ki kalbim boştu. ama... herşeye rağmen hayat doluydum...sonra ne oldu... kalbime seni koydum. adı aşktı. tüm sözler tüm yaşananlar gerçekçi geldi.cesaret isterdi aşk ve ben bunun sende olduğuna inandım. tüm kalbimle hem de. anladım ki seninle aşk yaşanmaz. çünkü anlamını bilmiyorsun. en önemliside aşkın fedakarlık olduğunu bilmiyorsun.

tartışmalar başladı.geçer dedim.nasılsa kalpten seviyoruz birbirimizi..ama öyle değilmiş. nice sonra anladım bunu. bitti dedin. sudan sebepten bitirdin. sözde bitmişti evet. ama özde asla.. en azından bende öyleydi.... bitiş sebebi belki de korkmandı. taşıyamamandı aşkı belki de...

geride ne kaldı bilmek ister misin?

aşka inanmayan bir kalp. artık yarınlara hüzünle bakan iki çift göz.. sende herşey yalandı diyen sözcükler... gittin geride bunları bıraktın..

umutla dolu olan kalbimi umutsuzlukla doldurdun yaaa......

MUTLUMUSUN ŞİMDİ........

-alıntı-

2. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    geride ne kaldı bilmek ister misin?

aşka inanmayan bir kalp. artık yarınlara hüzünle bakan iki çift göz.. sende herşey yalandı diyen sözcükler... gittin geride bunları bıraktın..

umutla dolu olan kalbimi umutsuzlukla doldurdun yaaa......

MUTLUMUSUN ŞİMDİ........

3. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    tartışmalar başladı.geçer dedim.nasılsa kalpten seviyoruz birbirimizi..ama öyle değilmiş. nice sonra anladım bunu. bitti dedin. sudan sebepten bitirdin. sözde bitmişti evet. ama özde asla.. en azından bende öyleydi....

TeşekkürLer..SemRa..Yine eFKarLanDım..:(

4. incikk

incikk Uzman

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    En GüzeL HayaLLerdeN..!
    Banka: