1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

My Brute Çılgınlığı

Konusu 'Flash Oyunlar' forumundadır ve e-PaCk tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Birkaç gün öncesine kadar kimsenin adını duymadığı çılgınlık bir anda patlayarak şimdiden efsaneye dönüştü. [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..], temelde basit bir online oyun. Hatta o denli basit ki oyuna hiçbir müdahalede bulunamıyorsunuz. Kendi karakterinizi yaratıp başkaları ile dövüştürüyorsunuz ama dövüş esnasında oyuna müdahale edemiyorsunuz. Karakterler kendi aralarında dövüşüyorlar, şanslı olan kazanıyor. Peki nedir bu oyunu bu kadar güzel yapan? İnanın bilmiyorum. Oynayın ne demek istediğimi anlarsınız.

[​IMG] my brute karakteri

My Brute browser üzerinden oynanan bir oyun. Oyuna başlamak çok basit. Karakter adınızı yazın, bir tip seçin ve oyuna başlayın. Daha sonra isterseniz bir şifre belirleyerek karakterinizi koruma altına alabiliyorsunuz. Hepsi bu, ne bir mail, ne bir aktivasyon.
    Oyunda master olayı var. Eğer birinin referansı ile oyuna girerseniz o sizin masterınız oluyor ve her oyuncunun bir sayfası var. Öncelikle bir karakter yaratın karşınızdaki sizin masterınız olacak. Siz her level atladığınızda materınız da experience(tecrübe) kazanacak. Siz de oyuna girdikten sonra linkinizi sağa sola yayarak daha çabuk level atlayabilirsiniz.
    [​IMG] my brute arenası

Level atlama hadisesi arenada dövüşerek oluyor. İlk gün 6 dövüş hakkınız var. Sonraki günler bu rakam 3 oluyor. 3 dövüş yaptıktan sonra bir gün beklemeniz gerekiyor. Yani oyuna topu topu 5 dakika ayıracaksınız günde. Ondan sonrası linkinizi ne kadar yaydığınıza bağlı. Level atladıkça ekstra silahlar ve özellikler kazanıyorsunuz. Galiba zevkli kısmı burası.
    Daha önce dediğim gibi oyuna en ufak bir müdahalede bulunamıyorsunuz. Sadece rakibinizi seçiyorsunuz ve onlar dövüşüyor. Bir de oyuncu linkinizi ne kadar iyi dağıtabildiğiniz önemli tabi. Facebook, Msn gibi yerlere, varsa bloglarınıza koyun.

İlgililer burada mybrute linklerini paylaşabilir..

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Girdim girmesine de ilk hamlede daha mahvoldum :)

3. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    referansa beni yazdın di mi yorumsuz:P

4. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Arenada dövüşeceğimiz kişi kendimiz seçebiliyor muyuz bilen var mı?

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Benim hesabım [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

114 puandayım :P

6. e-PaCk