1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Nacizane öneri

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve turkish-help tarafından 29 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. turkish-help

turkish-help Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Sevgili yetkililer:

1-Benim üyeliği bulunduğum bazı sitelerde üye rütbeleri gerçek askeri rütbelerden oluşuyor bunu sitenizde uygulamayı deneyebilirmisiniz?

2-Forumun sayfa mesaj sayısı galiba 5 bunu 15 e çıkartabilirmisiniz?

3-Forumun görsel açıdan beyaz olan yazım ekranını sağa ve sola uzatıp tam sayfa yapabilirmisiniz?

Böylece rütbe olayı gerçek rütbelerden oluşur 5 mesajda bir 1/2/3/4 gibi sayfa çevirmek zorunda kalmayız ve geniş geniş forumun ekran görüntüsü siteye daha bir kalite sağlayacak diye düşünürüm ben bilmem siz ne dersiniz ?

Son olarak simgeler çoğaltılabilirmi?

Benim amacım sitenin görselliği konusunda zenginleştirilmesi kimse yanlış anlamasın daha dün geldin bu nedir böyle diyenlerde olabilir benimkisi tamamen kalite anlayışı hepinize saygılar...

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Buradayken sırasıyla hemen cevap vereyim hocam;

1. Beş yıllık bir siteyiz. Aslında askeri rütbeleri denemiştik başlangıçta, ancak pek beğenilmedi, biz de yönetimce herkesin (üyeler dahil) fikri alınarak bu rütbeleri ürettik ve o gün bugündür bu şekilde kullanıyoruz. Ancak bu öneriye açık olmadığımız anlamı taşımıyor tabii ki.

2. Forumdaki sayfa mesaj sayısının 5 olmasının google ve bazı seo ayarlarının en iyileştirilmiş hali ile birlikte bazı özel nedenleri var :) Tahmin edebilirsiniz...

3. Yaklşık 40 adet sitem var ve kesinlikle sabit genişlikte kullanıyorum. Nedeni ise foruma eklenen görsellerin belirli bir düzende olması. Herkesin farklı ekran çözünürlüğüne sahip bilgisayar kullandığı düşünülünce sabit genişlik özellikle forumlarda olmazsa olmaz. Kısacası resim alanı forum düzenini alt üst edecektir. Şu an itibari ile max 700 px genişliğinde resimler kullanıyoruz. Daha büyüklerini gördüğümüzde yönetim olarak düzeltiyoruz.

Bu arada öneriler için teşekkürler. Kesinlikle daha dün geldin tarzında bir düşüncemiz hiç olmadı olmayacakta. Forumumuzda üye, yönetici gibi rütbeler sadece görünümde var iletişimde bu rütbeler gözetilmez. Biz bir aileyiz ...

3. turkish-help

turkish-help Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    İyi bir admin olduğunu söylemem gerekir gb mevzusu tags mevzusu olaylarını anladım haklısında ne kadar görsellik o kadar külfet benimkisi bir öneriydi böylede idare ederiz sorun değil :D

ayrıca bu simgenin daha güzelleri var eklersen sevinirim :D yiyecek gibi gülüyor ya :D

4. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Az ama öz simgemiz var :)

Kısayolu çakışmayacak şekilde birkaç simge daha ekleyebiliriz veya daha güzelleri varsa değişiklikte yapabiliriz :)

5. turkish-help

turkish-help Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    img kodu gönderme hakkım varmı bilmiyorum ama 1/2 tane paylaşabilirim sitenmi var derdin var :)

6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Tabii ki var. Boyut olarak kullandıklarımızdan farklı olmazsa sevinirim. Şimdi çıkmak zorundayım artık yarın bakarız hocam...

7. turkish-help

turkish-help Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    yeni [​IMG] eski :D bu bununla değişsin bence

yeni [​IMG] eski :v buda bununla

[​IMG] bunuda ekle istersen

8. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Ama şu yeşil sırıtık benim en sevdiğim .. :D:D

İkameleri olabilir , :D kesinlikle kalmalı :P

9. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    bencede yeşil kalmalı :D çok seviyorum onu ben :D yenileride eklensin tanbikide ama yeşil sırıtıkımla dil çıkartan: :D :P işte bunlar gitmesin :P

10. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Kalmalı dendiyse kalır :D

Sayfayı Paylaş