1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Nakur Yılı

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve cemree tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. cemree

  cemree =)=) V.I.P

  Katılım:
  16 Şubat 2011
  Mesajlar:
  11.923
  Beğenileri:
  3.760
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Ankara
  Banka:
  1.801 ÇTL
  [​IMG]


  Sosyal medyaya bomba gibi düştü bu esrarengiz olay. 21 eylül 2012 saat 01:05 sularında özellikle İstanbul,İzmir ve Ankara gibi metropol kentlerinde yaşayan insanlar gök yüzünden gelen ilginç sesler duyduklarını birçok mecrada dile getirdiler.Bu sesler bir gemi sireni veyahut sanki yakınlardan gelen bir uçak motoru gürültüsüne benziyor diyebiliriz.Ya da o bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz uzaylı dev yaratıkların seslerine.

  Ülkemizde bu olay patlak vermeden önce Türk kullanıcıların bu konuyu fazla bildiği pek söylenemezdi.Fakat öyle çabuk yayıldı ki tüm dünyada bu ve benzer vakaların meydana geldiğine ulaştı internet kullanıcıları. Yabancı ülkelerde haberlere bile konu olan bu olaylar insanları tedirgin etmişe benziyor.

  Sizleri fazla meraklandırmadan benzer bir vakanın video görüntülerini ekliyorum. Ardından bu olaylara bir açıklama getirmeye çalışalım.

  Video Ukrayna’nın Kiev kentinde kaydedilmiş ve 3 milyona yakın bir izleyici sayısına ulaşmış 1 yıl içerisinde.Benim bulabildiğim en net şekilde duyulan ses bu videoya ait.Gerçekten ürkütücü değil mi? Gelelim bu gizemli olayın muhtemel açıklamalarına;

  Nakur yılında olduğumuz söyleniyor. Nakur Kur’an’da da geçen bu olay uzayda karadeliklerin olmuşup uyduların yutulacağı ve teknolojimizin kesileceği yönünde söylentileri içeriyor.İşin korkutan yönü ise Maya’ların verdiği bilgiler de nakur yılını destekler nitelikte.

  kuran-ı kerim’ de müdessir suresi’ nin 8. ayetinde “fe izâ nukıra fin nâkûr” olarak geçer ve mealciler bu ayeti “artık sur borusu’ na üflendiği zaman.” olarak çevirirler. oysa sur arapçada yine sur olarak geçer. bir rivayete göre nakur galaksimizin merkezindeki kara deliğin kuran’ daki adıdır ve nakur kelimesi aynı zamanda şiddetli bir güç tarafından emilmeye işaret eder.

  (Cafer İskenderoğlu)
  Birinci teori buydu.İkinci bir teori ise H.A.A.R.P Projesine dayanıyor.Amerikan ordusunun geliştirmekte olduğu HAARP Projesinin görünen amacı füzeleri havada imha etmek, denizaltı araçlarının iletişimini kolaylaştırmak, toprağın altını incelemek vesaire.

  Fakat bu projenin korkulan yönü iklimlere yön vermek, yapay doğal afetler (tsunami, deprem, radyasyon yaymayan çeşitli patlamalar) yaratmaya yönelik çalışmalar içermesi.

  17 Ağustos depremi öncesinde bazı insanların yukarıdaki videoda da duyabildiğimiz sesleri işittikleri söyleniyor.Hatta bizzat röportaj olarak bunları dile getirenler mevcut. Depremden önce gökyüzünden bir ses işittikleri yönünde olan bu söylemler Şili’de de medyada yer bulmuş.
   
 2. cemree

  cemree =)=) V.I.P

  Katılım:
  16 Şubat 2011
  Mesajlar:
  11.923
  Beğenileri:
  3.760
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Ankara
  Banka:
  1.801 ÇTL
  [video=youtube_share;iDgWPvD5i6c]http://youtu.be/iDgWPvD5i6c[/video]
   
Benzer Konular
 1. suskunduygular
  Mesaj:
  6
  Görüntüleme:
  4.979
 2. BeReNN
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  799
 3. ZeyNoO
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  831
 4. Papatya

  Magazin Bu Yıl Onun Yılı!

  Papatya, 6 Eylül 2012, Paylaşıldığı Yer: Güncel Haberler
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  403
 5. -araz-
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  501
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş