1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin "Namaz Kılıyorum, Kur'an Okuyorum"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.866
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.572 ÇTL

Son günlerde yaptığı açıklamalar ve verdiği frikiklerle gündemden düşmeyen Ivana Sert, yine çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde "Türk kadını neresini açacağını bilmiyor" diyerek şimşekleri üzerine çeken Sert, dün arkadaşlarıyla katıldığı yemekte de transparan elbisesinin azizliğine uğramış, flaşların kurbanı olmuştu.

Verdiği frikikle dün günün en çok konuşulan kadını olan Ivana Sert, bu kez de "namaz kılıyorum, Kur'an okuyorum" diyerek herkesi şaşırttı.

MÜSLÜMAN OLMAMIŞ AMA NAMAZ KILIYORMUŞ

Geçtiğimiz ay Kıbrıs'ta Selimiye camisine giden ve çok etkilendiğini söyleyen Sert, henüz Müslüman olmadığını ama namaz kıldığını ve Kur'an okuduğunu söyledi.

Din değiştirmek için zaman ihtiyacını olduğunu söyleyen Sert'in müslüman olmadan nasıl namaz kıldığı merak konusu oldu.

"DİN DEĞİŞTİRMEK İÇİN ZAMANA İHTİYAÇ VAR"

Bir şekilde sürekli magazin gündeminde kalmayı başaran İvana Sert İslam'a yakınlaştığına dair açıklamalar yaparak herkesi şaşırttı.

"Müslüman oldunuz mu?" sorusuna "Tam olarak değil. Kuran okuyorum. Bir anda, bir günde Müslüman olamazsın. Din değiştirmek için zamana ihtiyaç var" dedi.

Sert, "Hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu?" sorusuna ise "Namaz kılıyorum" diyerek yanıt verdi.

Sayfayı Paylaş