1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Napmam lazım Bana yardımcı olurmusunuz

Konusu 'İtiraflar' forumundadır ve cokdertli tarafından 8 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. cokdertli

cokdertli Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Benımkısı ıtıraf degıl derdıme derman bulmaya calısıyorum ayrıca cok uzun yazdım kusura bakmayın arkadaslar 1 senedır duzenlı gıden bı ılıskım var her ılıskıde oldugu gıbı guzel basladı ayrılırım dedıgımde nerdese aglıcak gıbı oluyodu gıtme dıyodu falan fılan cok ustume dusuyodu ama ozamanlar takmıyodum onu ben tabı umursamıodum ılıskı durumunu bıle 3 ay sonra var yapmıstım ama nolduysa olay degıstı ben ılıskı durumumuzu yaptım cok ustune dusmeye basladım hesap sormaya basladım yalvarmaya basladım karsısında aglamaya basladım evıne gıdıp almaya basladım ben bole yaptıkca o degısmeye basladı herseyde benı suclu bulmaya basladı umursamamaya basladı falan derken bıde ıkımızde okuyoruz aynı okuldayız bıde sınav streslerı bındı ustumuze1 aydır ıyıce bırbırımızı kırmaya baslamıstıkeeee tabı ben ne desem umursamayıncabende sınırden hep sacmalar oldumcok sıkmaya basladın benı sen bole deıldıncok ustume gelıosun falan dedı banabende neyse ayrılalım bu bole yurumucek dedım tamam dedı gıttıbende arkadas lıstemden falan sıldımona ne hedıyeler aldıysam b utun hatıralarıda gerı aldım3 haftadır hıc msjlasmıoduk1 kez bıle mesajlasmamıstık1 hafta once kardesıme yazmıs factenbenım arkadaslarım kardesım falan halen eklı ondaonun akrabalarıda bende eklıyazmıs ıste demısablan ne yapıyordemısoda ablam yaz okuluna kaldıburdurda demısdaha sonra1 saat sonrabana arkadaslık davetı gonderdıfaceden kabul etmedım1 kactanede kız eklemıscok kıskanc oldugumu bılır umursamadımyıne yazmadımondan 2 gunsonrabı gece ılkkez telefonuma msj geldıcumleten hayırlı cumalar dıyebende sonunda dayanamadım yazdım1 aydır sessızlıgımı koruyodum amacumlemızehayırlı cumalar yazdımondan sonra 2 gun yazmadı hıc bıseykandıl gunukandılın muaberek olsun dıye yazdıbende senınde mubaerek olsun yazdımtsk ederım falan ayzdısonra yıne ne o bana ne ben ona yazmadımertesı akşam bana yazdııste degerlı kısıler hep kalpte kalır herkese ıyı geceler yazdıbu sferde cevap vermedımsonra bıde ne goreyımokula geldı:S:sOKULDA NE Isı var dıye dusundumcunku memleketıne gıtmıstıayrıca hıc alttan dersıdeyokokulda bır ısıde yoktu dolayısıylaama bana burdurda oldugunu gostermıs oldusonra ertesı gun faceye gırmısbır sayfası vardı onun bende o sayfa eklıoraya yazmısunutuldu demekle unutulmuyor tarzında yazılar yazmısonları gordum ama hıc bısey yazmadımsonra arkadaslarım secıl senınkını gorduk2 gecedırcaddede erkek arkadasıyla gezıyorhalen burdurdadedıler ben ıyıce meraklandımacaba burda ne ısı var dıyederken dun gece dayanamadımbende toplu mesaj yazdımıyı geceler herkesedıye oda tesekkur ederım ıyı geceler nasılsın napıyosun yazdııyıyım yaz okuluna kaldımdedım bılıyorum bende fırına geldım calısıyorum dedısenı dısarlarda goremıyorum hayırdır falan dedıole baya yazzıstıkderken gene kayıplarakarıstı bugun hıc bır sekılde msj atmadıdun gece yazdı ıste o yazısama bız cıkarken abısı gel burdasana ıs buldum dıyoduhatta ben gıtcem orda calıscam burdurda ıyı para vermıyolar bana dıyoduama buraya calısmaya gelmısaz para verdıklerı haldehemde ben yaz okuluna kaldıgımı duyar duymaz gelmıssımdı solermısınız bana ne yapmaya calısıyor

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Biraz zor olsa da okumayı başardım :)

Engiiin tecrübelerime dayanarak ve mümkün olduğunca Güzin Abla'yı düşünmeden cevaplamaya çalışayım durumu :)

Hemen şunu söyleyim, iki inatçı keçi birbirini nasıl hacı hacıyı Mekke'de bulursa siz de bulmuşsunuz... Şu ilişkilerdeki kaprisler yok mu deli eder insanı, deli etmekle bırakmaz öyle kemikleşir ki inada sonra da ayrılığa götürür acıması da yoktur hani...

İlişkide ipler asla eşit miktarda iki tarafın elinde olmaz, zaman zaman el değiştirebilir hatta bazen de hiç değiştirmez karşı tarafta kalır. Hani başlangıçta demişsiniz ya ayrılırım dediğimde ağlayacak gibi oluyodu falan, işte o dönemlerde ipler sizdeymiş, daha sonra yavaş yavaş elinizden kaçırmışsınız ipleri. Eeee ipleri eline geçen de şöyle bir gerini, tepeden bakmaya başlar, çünkü karşısındaki artık esiridir onun kendince...

anlaşılan o ki, birbirinizden kopamamışsınız, ama bu inadı fazla sürdürüseniz kronikleşir geri de dönemezsiniz. Yol yakınken benim engin tecrübelerimden yararlanın :) Ha şunu da bilin bu konulara normalde cevap vermem bu akşam istisnai bir durum oldu :)))

Bırakın şu inadı adam gibi bir araya gelip naapıyoruz len biz deyin artık :))) Mutluluklar...

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    en mantiklisi :)))) genclik aski deyip oluruna birakin :)))9 koptu ise bir iliski birdahada duzelmez düzelmis olsa bile yine kopacaktir biten bitmistir biraz aci cekersiniz ama zamanla buna alisirsiniz en guzeli dost arkadas kalmiya calisin genc iken bu tür sevmeler cok olur :))

4. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    İkinizde seviyorsanız bencede oturup konuşun yol yakınken
    Acı çektirmeyin birbirinize daha fazla birbirinizi kırmadan yoluna koyun
    Öyle facebooktan ve mesajlada olmaz
    İnsan yüz yüze değilken yazılanlarda mimikler işin içinde olmadığından yanlış anlayabiliyor çok
    Ama yüz yüzeyken birçok şeyi halledebileceğinize inanıyorum
    Bunu diyen birçok insan tanıyorum. Eğer ortada bi sorun olduğunda telefonda daha çok tartıştıkları bi gerçek ve yüz yüzeyken daha kolay çözülüyor herşey hiç tartışma olmadan hatta.
    Bence konuşup buluşun bi yerde ve yüz yüze netliğe kavuşturun. İkiniz içinde böylesi daha iyi olur bana göre

5. cokdertli

cokdertli Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Yorumlarınız ıcın gercekten tesekkur ederım evet ben onu sevıyorum sınır anıyla soyledıklerımızle bırbırımızı cok kırdık bunu bılıyorum onu verdıgım degerlı cok fazla sımarttıgımıda ayrılınca gordum ılıskımızı yasarken onu cok fazla sımartttıgımı nedense gorememıstım .ama sımdı yazmaya cekınıyorum ıste ben ona gel bulusalım dıyemem ya desem yıne aynı olucak dıye korkuyorum onun adım atmasını beklıyorum oda adım atıyor ama devamını getırmıyor. ayrıca bana teklıf geldı 2 gun once buda onu duymus sanırsam bugun bana mesaj attı bısey duydum dogrumu gıbılerınden evet dedım tamam tamam dedı daha sonra mesaj attı bana boyle boyle bırısı varmış bırader o kım neyın nesı bana bır arastırırmısın dıye arkadasına gondercekken bana gondermıs bende bana msj atmıssın bu ne anlayamadım dedım cevap gelmedı bız nolucaz cok merak edıyorum ama fıkırlerınız ıcın gercekten tesekkur ederım ayrıca bız cıddıydık aılelerımız falan tanısmıstık okul bıtınce evlılıgı dusunuyorduk nolcak bılmıyorum :(

6. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bayan olarak evet senin buluşalım demen bana görede olmaz, seviyorsa zaten inadını kırıp buluşmak isteyecektir
    Sabır çok önemli böyle durumlarda gerçi biz bayanlar sabır gösteremiyoruz genelde :)

7. kalennder

kalennder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Yoo inad ettiğinizde fena derecede sabırlı oluyorsunuz:D

8. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    Sizin için oraya kadar gelmiş ve yanlış hatırlamıyorsam da ayrılıktan sonra ilk adımı o atmıştı. bence olayı biraz hızlandırmak gerek aradan telefon ve sosyal ağ çıkıp artık yüz yüze görüşme zamanı gelmiş. ailelerinizi tanıştırcak kadar ileri giden bir ilişki yaşadıysanız ve halen ikinizin de içinde birbirinize karşı bitmeyen bir şeyler varsa bunlar tekrar konuşulması gereken, başlıcaksa yüz yüze başlatılıp bitecekse yüz yüze tamamıyla bitirilmesi gereken şeylerdir. buluşma teklifini tabii ki bir bayan olarak siz öne sürmeyin diyemicem .. burda ilerisi olan bir ilişkiden söz ediyoruz. demek istediğim buluşalım mı diyenin siz olması değil buna zemin hazırlayanın siz olmasıdır. ona bu zemini hazırlayabilecek kadar iyi tanıdığınızı zannediyorum.. bu teklifi sunmak için çekiniyor olabilir. şimdiden araya 3. sahıslar girmeye başlamış. sizin karşınıza birden çıktığı gibi 3. şahıslarla iletilen yanlış bilgiler sonucu yine birdende gidebilir bunu unutmayın.. size karşı halen bir şeyler hissettiğinden emin ve en önemlisi de sizin ona karşı duygularınızın halen süre geldiğinden eminseniz kesinlikle zaman kaybetmeyin. anladığım kadarıyla iplerin onun elinde oluşu sizin ilişkiniz açısından pek faydalı olmamış. adımlarınızı doğru zamanda ve doğru şekilde atarsanız ipler en doğru kişide olacaktır. pek sıkıya gelmek ikinizin de hoşlandığı bir durum değil anladığım kadarıyla.. bu dikkat edilmesi gereken bir durum sanırım. benden şimdilik bu kadar :P

9. KayıpDiyar

KayıpDiyar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    Çok karışık yazmışsınız.. ya da ben zor anlayanlardanım..:)anladığım birbirini seven iki kişi var..eksik olan cesaret.. saçma sapan şeylerden dolayı inat yapıyorsunuz sanrım.. şöyle yapın siz bence..öyle oldu onu dedi bunu yazdı falan filanları atın bir kenara.. yüreğinize sorun.. ama mantıklı cevap beklemeyin sakın..aşk mantıkla açıklanmaz çünkü... yüreğinize sorun ve içinizden doğru kişi O geçiyorsa hiç durmayın derim..yüreğiniz doğru yolu gösterecektir..
    eğer sorununuz çözüldüyse bu mesajımı dikkate almayın..:)

10. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    sonuç ne merak ediyorum üyemiz dönüş yapcakmı acaba =)

Sayfayı Paylaş