1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Narkozlu hastaya elle taciz!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 4 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Adana'da bir özel hastanede, ameliyat öncesi narkoz verilen kadın hastaya elle tacizde bulunduğu ileri sürülen personel tutuklandı

Alınan bilgiye göre, 1 Aralık'ta kadın bir hasta, göğüs ameliyatı için merkez Yüreğir ilçesinde özel hastaneye yatış işlemi yaptırdı.

Ameliyathanede narkoz verilen hastaya hastane çalışanı O.Ş'nin (23), cinsel tacizde bulunduğunu gören doktor ve hemşireler durumu polise bildirdi.

Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan O.Ş, emniyetteki ifadesinin ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Zanlının, suçlamaları kabul etmediği, hastada narkoz nedeniyle kasılmalar olduğunu, bu yüzden dizine elleriyle bastırdığını söylediği öğrenildi

2. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Hay bin kunduz sayende 3. sayfa haberleriyle haşır neşir oluyorum kızılcık.
    eee magazin kısmında ne var ne yok kim kiminle neredeymiş uçan karıncam düşen leyleğim batan ahtapotum =LL

3. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    ben magazin okumam çok merak ediyorsan yan komşunun ziline bas karşı komşun kimle neredeymiş öğren :D

Sayfayı Paylaş