Nars 2012 Sonbahar Koleksiyonu

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,842
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#1Kampanya için, Nars 90'ların ikonik süpermodeli Kristen McMenamy'i fotoğraflamayı seçti. Bunun sebebi, geçmişte ve ilk kitabı olan "X-Ray"'de de Kristen ile çalışan Nars'ın, onun güzel ve çoğu kez bu dünyaya ait olmayan görünümünün tamamen sonbahar 2012 koleksiyonunu özetlediğini hissetmiş olması.

Kampanya imajındaki görünümü yakalamak için, Kristen'in cildi Siberia Sheer Matte Foundation ile mükemmelleştirildi ve Snow Loose Powder ile kusursuz bir renk yaratıldı. Sonrasında The Undress Me Multiple elmacık kemiklerinin çukur bölümlerine uygulandı ve parmak uçları yardımıyla şakaklara doğru dağıtıldı.

Kristen'in alt ve üst kirpikleri kalın bir şekilde Black Moon Eyeliner Pencil ile belirginleştirildi. Daha sonra, tüm göz kapağı kirpik çizgisinden kaş hizasına ve şakaklara doğru yarım ay şeklinde renklendirildi ve hafif bir baz oluşturması için parmak uçları yardımıyla renk dağıtıldı. Daha sonra, High Society Trio Eyeshadow'un parıltılı ametist tonu göz kapağına uygulandı ve renk kaş kemiğine ve kaşın dış kısmına doğru dağıtıldı. Bu tonun köşesi High Society Trio Eyeshadow'un lavanta tonu ile karıştılrıldı. Daha sonra, Vent GlacÉ Duo Eyeshadow her iki tonu karıştırılarak kirpik altlarına uygulandı. Gözler Via Veneto Larger Than Life Long-Wear Eyeliner ile belirginleştirildi ve iki kat Larger Than Life Volumizing Mascara uygulandı.

Kristen'in dudakları belirginleştirildi ve yumuşak bir etki için Papua Lip Liner Pencil ile dolgunlaştırıldı ve üzerine Belize Lip Gloss uygulandı. Görünüm Storm Bird Nail Polish ile tamamlandı.

Fall 2012 Color Collection daha koyu ve nefes kesici:

Buzlu parıltılar ile birlikte geliştirilen modern renkler, çarpıcı ve ruhani bir etki oluşturuyor. Gözler, lavanta ve ametist ışıltılı dumanlı mücevher tonları ile belirginleşiyor... Cilt gümüş bir fısıltı ile neredeyse çıplak pembe tonunda hafifçe parlıyor. Dudaklar, çarpıcı metalik tonları ya da yumuşak ve sıcak konyak tonları ile çok güçlü. Gri tırnaklar ile tamamlanan sofistike görünüm, her zaman olduğu gibi heyecanlı, çağrışımlarla dolu ve her zamanki gibi kesinlikle Nars

High society

üç aristokrat ton - lavanta, mat orman yeşili ve ametist -- sonsuz farklı opsiyon için karıştırılarak kullanılabilir. Her birini ayrı ayrı ya da bir tonu baz diğeri vurgu üçüncü ton ise kontür veya belirleyici olarak kullanılabilir. Bu üçlü göz farı sezonun değerli ve trendy görünümlerini bir yerde topluyor..

Undress me

Bu gümüş ışıltılı neredeyse çıplak pembe Multiple, gözlerde elmacık kemiklerinde, dudaklarda, kısacası parlak bir ışıltı arzulanan her yerde kullanılabilir.

Storm bird

Bu karamsar gri Nail Polish her görünümü sofistike bir şekilde tamamlıyor.

More

Bu ışıltılı Velvet Gloss Lip Pencil tek başına ya da daha farklı bir etki için Lip Pencil üzerine uygulanabilir.

Vent glacÉ

Fransızca'da "buz gibi bir rüzgar" anlamına gelen bu ikili göz farı platin ve gümüş dumanın rüzgarlı karışımından oluşuyor. Her tonu ayrı ayrı ya da bir tonu baz diğeri vurgu olarak, çekici ve buzlu bir etki için kullanın.

Autumn leaves

Bu yarı saydam ancak uzun sure kalıcı Sheer Lipstick zarif, parlak ve aynı zamanda ilham aldığı sonbahar yaprakları gibi sıcak.

Outlaw

Bu yumuşak pembe tonundaki Blush, tehlikeli ve çekici bir ateş için altın ışıltılarla birleştirilmiş.

Rouge tribal

Canlı tonu ve uzun sure kalıcı etkisi ile bu metalik bordo Larger Than Life Lip Gloss, sakin bir görünümü vurgulamak için ideal.

Amsterdam

Bu lal kırmızısı Pure Matte Lipstick ( adını Hollanda'nın en büyük şehri ve başkentinden alıyor) uzun sure kalıcı renk ve konforlu bir görünüm sağlıyor.

François Nars ile soru & cevap

Fall 2012 Color Collection'ın ruh hali nedir?

Sofistike, modern, tedirgin Belki de, yepyeni sonbahar için renklerin ve dokuların beklenmedik bir karışımı

Bu koleksiyonun olmazsa olmaz ürünleri nelerdir?

Kesinlikle Trio Eyeshadow. High Society koleksiyonun sayısız görünüm sağlayan ana noktadı. Ben, Velvet Gloss Lip Pencil'I da çok seviyorum çünkü ruj ve parlatıcının mükemmel karışımı: harika bir renk ve süper nemlendirici ama asla yapışkan değil. Yeni kestane tonu ile More, herkes için son derece uygun. ve tabii ki Undress Me Multiple - muhteşem bir rengi var ve gerçekten çok amaçlı bir ürün.

Lavanta ışıltısı ilk bakışta biraz daha ilkbahar veya yaz tonu gibi duruyor. Bunu nasıl sonbahar ile özdeşleştirdiniz?

Lavantanın orman yeşili ile eşleştirilmesi onu tamamen sıcak hava renginden alarak soğuk sezonlar için uygun hale getirir. Aynı zamanda bu tonda, bana soğuk havayı çağrıştıran, buzlu bir nitelik var. Ben her zaman makyajda çok az kural olması gerektiğine inanıyorum ve bu, bu felsefenin güzel bir örneği. Lavanta ışıltısı yılın her döneminde mükemmel bir şekilde kullanılabilir.

Yeni Undress Me Multiple mükemmel. Onu kullanmak için bir kaç yöntem önerebilir misiniz?

Bizim bütün Multiple'larımız gözlerde, elmacık kemiklerinde, dudaklarda, fondotenin altında veya üzerinde ve hayal edebildiğiniz her şekilde kullanılabilir. Undress Me, özellikle, elmacık kemikleri için muhteşem. Ama kaş ve yanaklar için muhteşem. Ama aynı zamanda kaşlar ve elmacık kemikleri için muhteşem bir vurgu ve gözler ve dudaklar için mükemmel bir ışıltı bazı.

 

Benzer konular

Top