1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Nasıl bir kokusunuz?

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve Papatya tarafından 26 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.869
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.580 ÇTL

Kokular önemlidir. Nasıl biri olduğunuzu ele verirler. Pejmürde biriyseniz, ter kokarsınız. Gösterişli iseniz keskin parfümler tercih edersiniz. Mütevazı ve ne yaptığınızı bilen biriyseniz seçtiğiniz sabunun kokusu ile eleverirsiniz kendinizi… Soruyoruz… Nasıl bir kokusunuz? .

Söyle ;
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    Çiçekli
    Bahar kadar neşeli ve renkli bir kişiliğe sahipsiniz. Neşenize doyum olmuyor. İçiniz her daim kıpır kıpır. Hüznünüz en fazla sabah mahmurluğu kadar. Bir yandan da kırılgansınız. Size dokunmadan önce çok dikkatli olması gerektiğini bilmeli insan. Kıymetinizi ancak doğayla aranızdaki benzerliği fark edenler anlayabilir.

ben ben ben :hey

3. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.869
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.580 ÇTL

Naturel

Doğal olmayı, halet-i ruhiyeniz nasılsa ona göre davranmayı seviyorsunuz. Olmadığınız biriymiş gibi görünmekten ya da mecburi takınılan özel tavırlara bürünmekten uzak duruyorsunuz. Genel olarak durgun bir su birikintisi kadar sakinsiniz, ancak ayarlarınızla oynandığında hırçın bir kediye dönüşüveriyorsunuz.

Sayfayı Paylaş