Nasıl can yakarsınız?

Papatya

V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,265
Beğeniler
6,787
Şehir
Seattle.
#1


Sizin hiç istemeseniz de başkalarının canını yaktığınız olmadı mı hiç? Ah ah!!! Kimin olmaz ki? İşte böyle durumlarda, tabii bazen isteyerek ya da istemeyerek nasıl can yaktığınızı, can yakmak için bilinçli bilinçsiz geliştirdiğiniz yöntemleri araştırıyoruz bu testte… Testimizin can yakmadığından ve bilimsel bir niteliği olmadığından emin olabilirsiniz...

TIKLA.

 

Papatya

V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,265
Beğeniler
6,787
Şehir
Seattle.
#2


Umursamayarak

İlgili, şefkatli, sempatik ve sevecen bir insansınız. Sevgi ve paylaşım konusunda aşırıya kaçmaktan asla çekinmiyorsunuz. Elinizde avucunuzda ne varsa dağıtıyorsunuz. Tabii ki hak edene. Eğer biri, özellikle de bir zamanlar çok sevdiğiniz biri sizi çığrınızdan çıkartacak kadar kızdırır ya da kırarsa insanları alıştırdığınız bu ilgi ve sevgiden mahrum bırakıyorsunuz. Bu da sizin can yakma yönteminiz.

Öyle valla.
 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Katılım
14 Ksm 2011
Mesajlar
6,268
Beğeniler
427
#3
Dalga geçerek
Dalgacı bir kişiliğiniz olduğunu bilmeyen yok. Dalga geçmek genellikle insanları ve kendinizi eğlendirmek için dozunda kullandığınız bir yöntem. Fakat dikenlerinizi çıkartmanız gerektiğinde de yine bu yönteme başvuruyorsunuz. Çünkü neredeyse ustası olduğunuz dalga geçme metotları sayesinde canını yakacığınız kişinin çekeceği acının dozunu da gayet iyi ayarlıyorsunuz.

Oooo vallahi çok doğru :D Yani ilk kez bir test bu kadar cuk oturdu :D
 

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,929
Beğeniler
1,929
#4
[h=2]Dalga geçerek[/h]Dalgacı bir kişiliğiniz olduğunu bilmeyen yok. Dalga geçmek genellikle insanları ve kendinizi eğlendirmek için dozunda kullandığınız bir yöntem. Fakat dikenlerinizi çıkartmanız gerektiğinde de yine bu yönteme başvuruyorsunuz. Çünkü neredeyse ustası olduğunuz dalga geçme metotları sayesinde canını yakacığınız kişinin çekeceği acının dozunu da gayet iyi ayarlıyorsunuz.


~

Sanırım çaktırmadan..
 
Top Bottom