Nasil Kiydin

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,245
Beğeniler
126
#1
Neyin pesine heves sardi hafif yüregin?
Hangi sözlere kandi parcalanasi kalbin?
Kör olasi gözlerin isil isil mi bakti onada? Icin nasil aldi? Nasil aldin koynuna? Pesinde oldugun bir zevkmiydi bir gecelik? Bir gece icin mi yiktin hayatimizi? Bu kadar ucuzmuydu senin nefsin? Hani yüreginde tasiyordun beni heryerde? Beni neden cikarip atmadin kalbinden, sefersizce sevisirken?
Beni nasil sahit edebildin igrenc sahnelere? Namusuz bir geceyi nasil yakistirdin hayatimiza? Nasil layik gördün beni soysuz bir sevdaya? Gururun basima tac etmistim ben senin Serefini serefsizce nasil harcadin? Öpüp alnima koydugum ellerin Nasil degdi ihanete?
Ölürdümde söz etirmezdim özüne sözün sözümdü Özün özüm Alninin lekesi canimin bedeliydi Benim alnima lekeyi sen, senmi sürecektin? Benim serefimin bedeli ne? Senden baskasi haramdi bana Benden baskasi haramdi sana Kabus görsek rüyamizda,utanirdik anlatmaya Kabustu ellimiz baska ele deyse Uyaninca sükür ederdik allaha Sarilirdik birbirimize
Korkuturdu bizi bu rüya Ayirma bizi allahim diye dua ederdik Elin nasil deydi baska bir tene Icin nasil cekti kokusunu
Benziyormuydu gülüsü benimkine
Basini döndüren neydi, ne?!
Ya gözleri, ucurum kadar derinmiydi?
Kayip mi oldun, boguldun mu icinde?
Bilmiyormuydun ayrilacagimizi? Planladin mi o soguk kanlica bitismizi? Giderken kac kere baktin ardina? Kapiyi cekerken hissetin mi yoklugumu? Bilmiyormuydun, bu kapi sana birdaha acilmayacak? Nasil baktin gözlerine? Nasil layik gördün kirli bedenini Benim tertemiz hayallerime
Hangi maskeyi taktin o mahsum yüzüne? O güzel gözlerin nasil bakti baska birine? Öpüp alnima koydugun ellerin Nasil deydi ihanete, nasil?!
 
Top