1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Nasıl Üye Oldum ?

Konusu 'Çerez Hatıra Defteri' forumundadır ve iLk_NuR tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    93 ÇTL
    Bu foruma efsane kartal yani uyuzun önde gideni olan kuzim sayesinde üye oldum. Şaşırtıcı ama arada hayırlı işleride oluyomuş demek hakkını yememek lazım:) bu foruma üye olmadan 1 hafta önce 1 senedir üye olduğum forumdan banlanmıştım sebebini şimdi hiç karıştırmayım hatırladıkça sinirlerim bozuluyor:) doğruyu sölemek gerkirse bu beni çok üzdü çünkü çok alışmıştım oranın ort¤¤¤¤¤ bida hiçbiyere okadar ısınabileceğimi sanmıyodum ama yanılmışım.buraya ilk başlarda fazla ısınamamıştım kendi önyargımdan dolayı olsa gerek.
    Forumda tam olarak tanıdığım kimse yok aslında kuzilerim hariç:) Ama tanıdığım kadarıyla hepiniz çok iyi insanlarsınız ve çoğunuz benim büyüğümsün sizin gibi abla abilerim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Beni aranıza aldığınız için hepinize çok teşekkür ederim.Yorumsuz senin sayende harfleri artık eskisi kadar yutmuyorum sanada ayrıca teşekkür ederim:) ama yinede hatalarım varsa özür dilerim:(

Malesef hiçbirinizle anım olmadı henüz ama sizi tanıdıkça hepinize tek tek yazıcam:)

wien06 bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL
    Çok güzel yorumlamışsın olayı İlkNur. Fikirlerini değiştirebilmek elbette önemli bizim için. Olumlu yönde olması çok daha hoş :)

Harfler konusuna gelince ben hissediyordum zaten senin bu olayın üstesinden rahatlıkla geleceğini. Teşekkürler iyiki varsın iyiki varsınız.

3. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    Şimdi Siz SöyLeyin MiLLeT..SövSem Kim HakLı...:D:D :P

4. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Bizler ve forum hakkindaki güzel düsüncelerinden dolayi cok tesekkürler ILKNUR Bu yaziyi okuduktan sonra EFSANE yede ayrica tesekkür ediyorum. Cünkü senin gibi degerli bir kardesimizi foruma kazandirdigi icin iyiki aramizdasin.

5. hamzaibis

hamzaibis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Meslek:
    öğrenciii
    Yer:
    Kastamonu
    Banka:
    0 ÇTL
    bir gün ole takılıyorum nette birden arzu ablayı gördüm nabıyon nediyon derken dedim can sıkıntısına takılıyom dedi yeni bir site var dedi forum dedi bende dedim :D hemen girem bende girdim şimdi burdayım :D:D:D ama sürekli online olamıyorum onun için affınıza sığınıyorum...

6. TeoDora

TeoDora Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Meslek:
    örenci
    Yer:
    sanane kıjuw...
    Banka:
    0 ÇTL
    güzel...:D

7. sendikacı

sendikacı Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    merhaba arkadaşlar

8. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.785
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    387 ÇTL
    Merhaba hoşgeldiniz..

9. She

She Aktif

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    1 ÇTL
    Hosgeldiniz.

10. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.420
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    814 ÇTL
    Cagla foruma nasıl üye oldu derseniz tamamen tesadüfü bir gelis oldu resimler fotoshop hakkinda bakınıyordum nette ve kendimi burada buldum cok olmadı uye olalı ama sıcak bir ortam ilgili yöneticiler saygı herseyden önde benim için forumda bunu gördüm konularınızda gezinirken ve fırsat buldukcada gelmeye başladım.Forumda hiçkimseyi tanımıyorum ama fikir edinebiliyorum sohbet ve konulardan dolayı . Yaşa gelince belkıde ablayım onu bilmiyorum bayanların yaşı sorulmaz diyorlar bende soylemiyorum :) bu kadar gevezelik şey açıklama yeter sanırım hepinize keyifli forumlar diliyorum.

Sayfayı Paylaş