1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ne Buyuksun Ya Rabbi !!

Konusu 'Genel Dini Konular' forumundadır ve ShadoW tarafından 6 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. ShadoW

ShadoW Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Oggrhenjhee
    Yer:
    CeNNeTTe...
    Banka:
    0 ÇTL
    > >NE BÜYÜKSÜN YARABBI > >> >Peygamber Efendimiz (s.a.v)'in karikatürlerini çizen> >Danimarkali karikatürcü yaratik, dün evinde çikan bir yangin sonucu> >yanarak can vermis !!!> >Danimarkalilar bu haberi kimsenin duymamasini> >istiyorlar...> >Vatanini milletini dinini seven herkes bu maili bildigi herkese> >göndersin ve bu haberi elimizden geldigi kadar duyuralim!!!> >> >NOT: Bu mesaji okuyupta kimseye göndermeyen bizden uzak> >olur insallah... < <

Arkadaslar Bu Mail De Bana Yeni Geldi Lutfen Okuyun !! :(

2. ShadoW

ShadoW Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Oggrhenjhee
    Yer:
    CeNNeTTe...
    Banka:
    0 ÇTL
    AMiN !!!

3. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Shadow bu mail ve buna benzer daha bir cok mail banada geldi(Hem telefonuma hemde mail adresime) ben kendimce yaptigim arastirmalar sonucunda bu olayin gercek oldugu bilgisine ulasamadim.
    Sende bilirsinki bu sekilde olaylar oldugunda bu olayi istismar etmek isteyen cok kisi ortaya cikar ama suda bir gercekki Peygamber efendimize hakaret edenler elbetteki cezalarini bulacaklardir.

NOT:Senden ricam böyle konulari tartisma bölümüne acarsan daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş