Magazin "Ne Evet Ne Hayır"

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,809
Beğeniler
6,481
Şehir
Seattle.
#1


'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin kadrosuna dahil olan Cansu Dere, önceki akşam Galata'da objektiflere takıldı. Şalvar tarzı elbisesiyle dikkat çeken Dere'nin keyfinin yerinde olduğu görüldü.

KONUŞMADIM, KONUŞMAM

Kendisini görüntüleyen gazetecilere "İsterseniz poz vereyim" diyerek takılan ünlü oyuncu, "Cem Yılmaz baba oldu. Kendisine 'Hayırlı olsun' mesajı çektiniz mi?" sorusu üzerine bir anda ciddileşti. Dere, "Ben bu konularda şimdiye kadar hiç konuşmadım. Bundan sonra da konuşmam. O yüzden sorunuza ne evet, ne de hayır diyebilirim" dedi.

KENDİNİ YOLLARA VURDU

Eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın, Ahu Yağtu'yla evliliğinin üstün eve Cem Aydın'la kısa süren ilişkisinin ardından Cansu Dere aşk acısıyla kendini yollara vurdu.

HERKES MERSİ'NE CANSU TERSİNE

Cansu Dere bu yaz 80 günde devr-i alem yaptı! Eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın yakın arkadaşı Ahu Yağtu'yla evliliğinin ardından adı 'mutsuz kadın'a çıkan Dere, Doğuş Medya Genel Müdür'ü Cem Aysın'la ilişkisi de kısa sürünce kendini yollara vurdu.

Ünlü oyuncular, şarkıcılar tatil için Bodrum'a Çeşme'ye akın ederken güzel oyuncu aşk acısıyla rotasını yurtdışına çevirdi.

BARSELONA'DAN FOTOĞRAFLAR

Gezilerine tek başına çıkan Cansu Dere, Fas, Sri Lanka, Hollanda, İsrail, Avusturya, Polonya. Azerbaycan, Polonya ve Maldivler'i gezdi. Son olarak geçtiğimiz günlerde İspanya'ya giden Dere, Barselona'da çektiği fotoğrafları Instagram'da paylaştı.

Yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl'da İranlı Firuze'yi canlandıracak olan güzel oyuncu çekimler başlayana kadar gezilerine devam edecek. 

Benzer konular

Top