1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ne kadar aşıksınız?

Konusu 'Anketlerimiz !' forumundadır ve Hazangülü tarafından 1 Ekim 2007 başlatılmıştır.

?

Ne kadar aşıksınız?

1. d

oy sayısı 1
    7,7%
  2. c

oy sayısı 0
    0,0%
  3. b

oy sayısı 3
    23,1%
  4. a

oy sayısı 9
    69,2%
  1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Ne kadar aşıksınız?

Aşkın dereceleri var mı? Peki bu neye göre belirlenir?Birlikte olduğunuz kişinin sizi ne kadar sevdiğini eminim merak ediyorsunuzdur. Peki siz ona ne kadar aşıksınız? Bu sorunun yanıtını gerçekten biliyor musunuz? Öyle hemen kendinizden emin bir şekilde "Tabii ki biliyorum" demeyin. Aşağıdaki soruları bir yanıtlayın. Daha sonra puanlama bölümünü okun, ne kadar aşık olduğunuzu görün. Haydi bakalım, sıvayın kolları

1- İlk buluşmanızda gittiğiniz yeri hatırlıyorsunuzdur. Peki o gün üzerine giydiklerini de hatırlıyor musunuz?
    a) Net olarak hatırlıyorum
    b) Biraz düşünmem lazım
    c) Şeyyyy, aklımdan çıkmış
    d) Bunun ne önemi var ki?

2- Kendinizde bir değişiklik yaptınız (saç şekli, yeni kıyafetler v.b.) ama fark etmedi. Tepkiniz ne olur?
    a) Dalgınlığına veririm
    b) Üzülürüm, belli etmem
    c)Yüzüne vururum
    d)Aylarca konuşmam

3- Arkadaşlarıyla buluştu ve size söylediği saatten biraz geç geldi. Ne dersiniz?
    a) Nasıl geçti gecen?
    b) E yani aşkolsun!
    c) Beni aldatıyorsun
    d) Seni terk ediyorum

4- Siz bir restoranda otururken eski sevgilisi geldi. Sevgiliniz tedirgin davranmaya başladı. Ne düşünürsünüz?
    a) Bu çok doğal bir tepki
    b) Yoksa onu unutmadı mı?
    c) Bunun hesabını sorarım
    d) Anında kalkar giderim

5- Hafta sonu için yaptığınız planı, "Acil bir işim çıktı, gelemiyorum" diyerek iptal etti. Şimdi ne olacak?
    a) Kaderime razı olurum
    b) Başkası var mı acaba?
    c) Rezil bir hafta sonu olacak
    d) Programıma onsuz devam ederim

6- Ailesiyle tanıştınız ancak, kültürel açıdan farklılıklarınız var. Bundan sonra ne yapacaksınız?
    a) Her zaman saygı duyarım
    b) Pire için yorgan yakmam
    c) Ailesiyle hiç görüşmem
    d) İlişkimiz kesin biter

7- İşten çıkarıldı. Artık paranız çok az. Eğlenceye para ayıramıyorsunuz. İlişkiniz nasıl etkilenir?
    a) İyi günde, kötü günde...
    b) Biraz yıpranırız tabii
    c) Mutsuz olacağımız kesin
    d) Parasız aşk yaşanmaz

8- Doğum gününüzde hiç hoşunuza gitmeyen bir hediye aldı. Hediyeyi beğenmediğinizi ona nasıl belli edersiniz?
    a) Belli etmem, hatırlaması yeter
    b) Bir kenara koyar, ilgilenmem
    c) Bana bunu mu layık gördün?
    d) Sen bu hediyeyi al da...

9- Herhangi bir nedenden dolayı günlerdir çok üzgün. Resmen bunalımda. Nasıl yardım edersiniz?
    a) Gerekirse onunla ağlarım
    b) Kendi haline bırakırım
    c) "Fazla uzattın ama" derim
    d) Herkesin derdi kendine

10- Saçma sapan bir nedenden dolayı kavga ettiniz. Üstelik hatanın da sizde olduğunu anladınız. Evet?
    a) Hemen özür diler barışırım
    b) Ortamı yumuşatmaya çalışırım
    c) İlk adımı ondan beklerim
    d) Ben asla hata yapmam!
    SONUÇ
    a'lar çoğunluktaysa:
    Bu dünyada sizin kadar çok seven biri daha olamaz. Siz resmen kendinizi aşkınıza adamışsınız. Bir çeşit "mutluluk perisi" gibi sadece onun mutluluğunu düşünüyorsunuz. Siz de böyle olmaktan dolayı mutlusunuz. Sevdiğiniz kişi gerçekten çok şanslı. Umarım o da bunun farkındadır!
    b'ler çoğunluktaysa:
    Aşıksınız ama aynı zamanda şüphecisiniz. Her zaman aklınızda "O da benim onu sevdiğim kadar seviyor mu acaba?" sorusu var. Üstelik bu soruya kesin bir yanıt da bulamıyorsunuz. Bu kadarşüpheci olmak aşkınıza zarar verir.
    c'ler çoğunluktaysa:
    Bencillik sizin kanınızda var. Kendinizi o kadar fazla düşünüyorsunuz ki, sevgilinizi düşünmeye vakit bile kalmıyor. İlişkiniz onun sayesinde sürüyor. Açıkçası, o sizi daha çok seviyor. Kendinizi birazcık yontmanızda fayda var. Aksi takdirde onu elinizden kaçıracaksınız.
    d'ler çoğunluktaysa:
    Aşk ve siz asla biraraya gelemezsiniz. Mümkünse karşı cinsten mutlaka uzak durun. Hani, "Böylesi düşman başına" dene insanlar vardır ya, siz onlardansınız. Kiminle birlikte olursanız ona zarar verirsiniz. Dünya insanlarının sağlığı açısından sizi acilen bir yere kapamak gerekiyor!

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Tabi ki a :P

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.364
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.875 ÇTL
    İnanmıyorum yaa A haa :DDD

A'lara kısaca göz attım ve direkt D 'yi işaretledim :PPP

4. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    ben bu testi daha öncede yapmıştım be 'd' çıkıyor :Dhehe demekki şuan aşık değilmişim...
    ilerde tekrar yaparım bu testi :D:D

5. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL
    a,lar çoğunlukda çıkdı

6. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    164 ÇTL
    evet çogunlukla aaaaa

7. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    hep sölüyorum

aşk nedir bilmem yolda görsemde tanımam
    a lar çogunlukta çıktı ama aşık değilim bu aşıklar için yapılmalı değil mi ben nie oylamaya katıldıysam :)

8. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    Aşkın dereceleri var mı? Peki bu neye göre belirlenir?
    - Sevgi testi Birlikte olduğunuz kişinin sizi ne kadar sevdiğini merak ediyorsunuzdur. Peki siz ona ne kadar aşıksınız? Bu sorunun yanıtını gerçekten biliyor musunuz?

Kendinizden emin bir şekilde "Tabii ki onun beni sevdiğini biliyorum" demeyin. Aşağıdaki soruları b...ir yanıtlayın. Daha sonra puanlama bölümünü okun, ne kadar aşık olduğunuzu görün. Haydi bakalım, sıvayın kolları…

1- İlk buluşmanızda gittiğiniz yeri hatırlıyorsunuzdur. Peki o gün üzerine giydiklerini de hatırlıyor musunuz?

a) Net olarak hatırlıyorum
    b) Biraz düşünmem lazım
    c) Şeyyyy, aklımdan çıkmış
    d) Bunun ne önemi var ki?

2- Kendinizde bir değişiklik yaptınız (saç şekli, yeni kıyafetler v.b.) ama fark etmedi. Tepkiniz ne olur?

a) Dalgınlığına veririm
    b) Üzülürüm, belli etmem
    c) Yüzüne vururum
    d) Aylarca konuşmam

3- Arkadaşlarıyla buluştu ve size söylediği saatten biraz geç geldi. Ne dersiniz?

a) Nasıl geçti gecen?
    b) E yani aşkolsun!
    c) Beni aldatıyorsun
    d) Seni terk ediyorum

4- Siz bir restoranda otururken eski sevgilisi geldi. Sevgiliniz tedirgin davranmaya başladı. Ne düşünürsünüz?

a) Bu çok doğal bir tepki
    b) Yoksa onu unutmadı mı?
    c) Bunun hesabını sorarım
    d) Anında kalkar giderim

5- Hafta sonu için yaptığınız planı, "Acil bir işim çıktı, gelemiyorum" diyerek iptal etti. Şimdi ne olacak?

a) Kaderime razı olurum
    b) Başkası var mı acaba?
    c) Rezil bir hafta sonu olacak
    d) Programıma onsuz devam ederim

6- Ailesiyle tanıştınız ancak, kültürel açıdan farklılıklarınız var. Bundan sonra ne yapacaksınız?

a) Her zaman saygı duyarım
    b) Pire için yorgan yakmam
    c) Ailesiyle hiç görüşmem
    d) İlişkimiz kesin biter

7- İşten çıkarıldı. Artık paranız çok az. Eğlenceye para ayıramıyorsunuz. İlişkiniz nasıl etkilenir?

a) İyi günde, kötü günde…
    b) Biraz yıpranırız tabii
    c) Mutsuz olacağımız kesin
    d) Parasız aşk yaşanmaz

8- Doğum gününüzde hiç hoşunuza gitmeyen bir hediye aldı. Hediyeyi beğenmediğinizi ona nasıl belli edersiniz?

a) Belli etmem, hatırlaması yeter
    b) Bir kenara koyar, ilgilenmem
    c) Bana bunu mu layık gördün?
    d) Sen bu hediyeyi al da…

9- Herhangi bir nedenden dolayı günlerdir çok üzgün. Resmen bunalımda. Nasıl yardım edersiniz?

a) Gerekirse onunla ağlarım
    b) Kendi haline bırakırım
    c) "Fazla uzattın ama" derim
    d) Herkesin derdi kendine

10- Saçma sapan bir nedenden dolayı kavga ettiniz. Üstelik hatanın da sizde olduğunu anladınız. Evet?

a) Hemen özür diler barışırım
    b) Ortamı yumuşatmaya çalışırım
    c) İlk adımı ondan beklerim
    d) Ben asla hata yapmam!

Sonuç

a'lar çoğunluktaysa:

Bu dünyada sizin kadar çok seven biri daha olamaz. Siz resmen kendinizi aşkınıza adamışsınız. Bir çeşit "mutluluk perisi" gibi sadece onun mutluluğunu düşünüyorsunuz. Siz de böyle olmaktan dolayı mutlusunuz. Sevdiğiniz kişi gerçekten çok şanslı. Umarım o da bunun farkındadır!

b'ler çoğunluktaysa:

Aşıksınız ama aynı zamanda şüphecisiniz. Her zaman aklınızda "O da benim onu sevdiğim kadar seviyor mu acaba?" sorusu var. Üstelik bu soruya kesin bir yanıt da bulamıyorsunuz. Bu kadar şüpheci olmak aşkınıza zarar verir.

c'ler çoğunluktaysa:

Bencillik sizin kanınızda var. Kendinizi o kadar fazla düşünüyorsunuz ki, sevgilinizi düşünmeye vakit bile kalmıyor. İlişkiniz onun sayesinde sürüyor. Açıkçası, o sizi daha çok seviyor. Kendinizi birazcık yontmanızda fayda var. Aksi takdirde onu elinizden kaçıracaksınız.

d'ler çoğunluktaysa:

Aşk ve siz asla bir araya gelemezsiniz. Mümkünse karşı cinsten mutlaka uzak durun. Hani, "Böylesi düşman başına" dene insanlar vardır ya, siz onlardansınız. Kiminle birlikte olursanız ona zarar verirsiniz. Dünya insanlarının sağlığı açısından sizi acilen bir yere kapamak gerekiyor!

9. UmuT37

UmuT37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kastamonu
    Banka:
    0 ÇTL
    İlla ki A :)

10. buno

buno Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    620
    Banka:
    0 ÇTL
    La Daha Ben Sevgili Olmadım Nasıl Çıkacam:):):))))

Sayfayı Paylaş