Ne kadar eğlencelisiniz?

Eğlenceli olduğunuzu ya da hiç eğlenceli olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Test edin, nasıl birisiniz öğrenin! Ve Sonucunu Paylaşmayı Unutmayın.

T I K L A

Benim Test Sonucu : Eğlenceli biri sayılabilirsiniz.
Eğlenceli biri sayılabilirsiniz. Ama pek de öyle deli dolu olduğunuz söylenemez. Eğlence, sizin için hayatınızın ilk sıralarında değil. Yeri geldiğinde eğlenmeyi de biliyorsunuz.

sessiz gemi

Forum Tutkunu
Test Sonucu : Tam bir eğlence düşkünüsünüz.
Tam bir eğlence düşkünüsünüz. Sizin yanınızda sıkılmak imkansız gibi bir şey. İnsanları kendinize çekiyor ve girdiğiniz ortamı hemen şenlendiriyorsunuz
.

yorumsuz:D:D:D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
4 oldu:):P

Eğlenceli biri sayılabilirsiniz.
Eğlenceli biri sayılabilirsiniz. Ama pek de öyle deli dolu olduğunuz söylenemez. Eğlence, sizin için hayatınızın ilk sıralarında değil. Yeri geldiğinde eğlenmeyi de biliyorsunuz

arzum

Forum Gururu
Test Sonucu : Eğlenceli biri sayılabilirsiniz.
Eğlenceli biri sayılabilirsiniz. Ama pek de öyle deli dolu olduğunuz söylenemez. Eğlence, sizin için hayatınızın ilk sıralarında değil. Yeri geldiğinde eğlenmeyi de biliyorsunuz.

Hazangülü

Forum Onuru

:)))))))))

bu link yine vardi ben yine yiorum yazmistim yani test :)

Test Sonucu : Tam bir eğlence düşkünüsünüz.
Tam bir eğlence düşkünüsünüz. Sizin yanınızda sıkılmak imkansız gibi bir şey. İnsanları kendinize çekiyor ve girdiğiniz ortamı hemen şenlendiriyorsunuz.