1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ne Kadar Savurgansınız?

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve imposibel tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Paranızı yönetebiliyor musunuz? Yoksa o mu sizi yönetiyor ? 10 soruluk testi çözdüğünüzde bunun cevabını bulacaksınız, ancak unutmayın bu test eğlence amaçlıdır ve sonuçlar bilimsel değer taşımaz.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Cimri
    Gelecek mutlaka birgün gelecek ancak bunu düşünmekten kimi zaman bugünü yaşamayı unutuyorsunuz, para yaşamak için gerekli fakat siz onu sadece hayatta kalmak için kullanıyorsunuz. Evet alışkanlıkları değiştirmek zor ama cebinizdeki akrepten kurtulmanız gerekiyor. Biriktirdiğiniz paranın bir kısmınıda olsa kendinizi veya sevdiklerinizi şımartmak için harcarsanız çok daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz.

3. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    Cimri
    Gelecek mutlaka birgün gelecek ancak bunu düşünmekten kimi zaman bugünü yaşamayı unutuyorsunuz, para yaşamak için gerekli fakat siz onu sadece hayatta kalmak için kullanıyorsunuz. Evet alışkanlıkları değiştirmek zor ama cebinizdeki akrepten kurtulmanız gerekiyor. Biriktirdiğiniz paranın bir kısmınıda olsa kendinizi veya sevdiklerinizi şımartmak için harcarsanız çok daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz.

bu bazı beni tanıyan kişileri çok sevindirecek :) inanmıyom ya ben asla cimri olmadım oldum mu acep :)

4. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    Cimri
    Gelecek mutlaka birgün gelecek ancak bunu düşünmekten kimi zaman bugünü yaşamayı unutuyorsunuz, para yaşamak için gerekli fakat siz onu sadece hayatta kalmak için kullanıyorsunuz. Evet alışkanlıkları değiştirmek zor ama cebinizdeki akrepten kurtulmanız gerekiyor. Biriktirdiğiniz paranın bir kısmınıda olsa kendinizi veya sevdiklerinizi şımartmak için harcarsanız çok daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz

Bende cimri çıktım kardeşlerime sorsalar onlarda bu testi çözmeden direk cimri derlerdi:D ama ben buna cimrilik demiyorum üzgünüm tutumluyum TU-TUM-LU:D:D

5. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Savurgan
    Ne demişti ünlü Fransız lider para para para! Bu söz sizin için hayatın anlamı olmuş,akşam yatağa girdiğinizde yakın zamanda almak istediğiniz LCD televizyonu veya o vitrinde gördüğünüz an vurulduğunuz ancak bütçenizi fazlasıyla aşan çantayı düşünür hale gelmişsiniz. Para harcarken kendinizi kısıtlamazsanız, gelecekte bu durum hiç beklemediğiniz sonuçlar doğurabilir.

dedi bana densiz ;P

6. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.218
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    729 ÇTL
    Cimri
    Gelecek mutlaka birgün gelecek ancak bunu düşünmekten kimi zaman bugünü yaşamayı unutuyorsunuz, para yaşamak için gerekli fakat siz onu sadece hayatta kalmak için kullanıyorsunuz. Evet alışkanlıkları değiştirmek zor ama cebinizdeki akrepten kurtulmanız gerekiyor. Biriktirdiğiniz paranın bir kısmınıda olsa kendinizi veya sevdiklerinizi şımartmak için harcarsanız çok daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz. :)

7. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    "Cimri"ymişim :P

Sayfayı Paylaş