Ne Kadar Şüphecisiniz?

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,341
Beğeniler
6,892
Şehir
Seattle.
#1


Şüphecilik, septisizim veya skeptisizm olarak da bilinir. Şüpheci insanlar her türlü bilgiye, habere, kişiye kuşkuyla yaklaşırlar. Sürekli sorgular ve hep bir adım geriden titizlikle takip ederler. Peki ya siz bu tanıma ne kadar uyuyorsunuz? Bu testin bilimsel bir yanı olmadığından şüphe etmeyiniz.

BURAYA TIKLA.
 

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,341
Beğeniler
6,892
Şehir
Seattle.
#2


Araştırmacı ruh

Genel olarak şüpheci biri değilsiniz. Fakat ruhunuzdaki araştırmacı yön, dışarıdan bakıldığında şüpheciliğin ürünüymüş gibi algılanabiliyor. Hemen hemen hepimiz hayatımıza yeni dahil olan insanlar hakkında ufak çapta da olsa bir araştırma yaparız. Siz de etrafınızdaki yeni insanların kim olduklarını, ne iş yaptıklarını, kişisel geçmişlerini araştırıyor, ama bunu sistematik bir biçimde yaptığınız için dikkat çekiyorsunuz. Bu araştırma aslında bir sınava dönüşüyor, kendisini sizin sorgulamanıza kapatan insanları hayatınıza almıyorsunuz.

 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,681
Beğeniler
1,588
#3
Araştırmacı ruh
Genel olarak şüpheci biri değilsiniz. Fakat ruhunuzdaki araştırmacı yön, dışarıdan bakıldığında şüpheciliğin ürünüymüş gibi algılanabiliyor. Hemen hemen hepimiz hayatımıza yeni dahil olan insanlar hakkında ufak çapta da olsa bir araştırma yaparız. Siz de etrafınızdaki yeni insanların kim olduklarını, ne iş yaptıklarını, kişisel geçmişlerini araştırıyor, ama bunu sistematik bir biçimde yaptığınız için dikkat çekiyorsunuz. Bu araştırma aslında bir sınava dönüşüyor, kendisini sizin sorgulamanıza kapatan insanları
 
Top Bottom