Ne Kıvanç, Ne de Beren Soyunmak İstemedi!

cemree

=)=)
V.I.P
Katılım
16 Şbt 2011
Mesajlar
13,684
Beğeniler
3,771
Şehir
Ankara
#1


2012 katoloğunun tanıtım çekimleri için ünlü isimlere teklif götüren bir mayo markası, mayo modeli için Ronaldo'nun sevgilisi ünlü Rus model Irına Shayk ile anlaştı.

Milliyet gazetesinin haberine göre ilk kez bir Türk markasının yüzü olan olan Shayk, ocak ayında objektif karşısına geçecek. Firma geçen aylarda ilk kez moda günleri kapsamında Damat Tween'in davetiyle ülkemize gelen ve podyuma çıkan Shayk'e hem mayo, hem de iç çamaşırı koleksiyonunun tanıtım modeli olması için 150 bin euro'luk (360 bin TL) teklif götürdü. Ancak Shayk, iç çamaşırı değil, sadece mayo çekimini kabul etti.

Firma iç çamaşırı kataloğunun çekimi için yerli ünlülere teklif götürdü. İlk teklif giden isimler Kıvanç Tatlıtuğ ile Azra Akın çifti oldu. Azra Akın, sevgilisiyle iç çamaşırı kataloğu çekme teklifine karşı çıktı.

“Fatmagül'ün Suçu Ne?” dizisinin yıldızı Beren Saat de başka firmalarla reklam anlaşması olduğunu belirterek teklife sıcak bakmadı. Genç yıldız Serenay Sarıkaya'ya giden teklife ise başrolünü oynadığı “Lale Devri” dizisinin yayınlandığı FOX'tan onay çıkmadı.


shayk


Serenay Sarıkaya
 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#2
ünlü olmasına gerek yoktu ki manken yüzünün dikkat çekeceği bir konu değil çünkü.
 
Top