Ne zorunuza gider?

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#1


Bazı insanların size karşı olan bir takım tavırları sizi çileden çıkarmaya yeter. Çileden çıkmakla kalmaz, onlar yüzünden içten içe kendinizi sorgulamaya başlarsınız. Peki en çok zorunuza giden hangisi olur biliyor musunuz? İşte bu test size zorunuza gidenin ne olduğunu söyleyecek.

BURAYA TIKLA.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#2


Azımsanmak
Aslında göstermeseniz de bir çok şeyin altından kalkabilir, bir çok işi başarıyla sonuçlandırabilirsiniz. Bunu göremiyor, dolayısıyla gösteremiyorsunuz. Tevazuyu bir miktar abarttığınız için başkalarının da sizi azımsamasına neden oluyorsunuz. Oysa sizi yakından tanıyanlar gücünüzün farkındalar. Ama onlar karşısında bile kendinizi yetersizliklerinizle tanımlıyorsunuz. Yapamadıklarınızı boşverin, yapabildikleriniz sizi azımsanma duygusundan kurtarmaya yetecek.

 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,566
#3
Yadırganmak
Çevrenizdeki bir sürü insandan farklı bir kişiliğe sahipsiniz. Size alışmak zaman alıyor. Çünkü orijinal bir kişiliksiniz. Giyim tarzınız, konuşmalarınız, fikirleriniz sıradan insanları şaşırtabiliyor. Fakat bunun farkında değilsiniz. Bu şaşkınlıkla eğlenmek yerine, yadırganma düşüncesinin tuzağına düşüyorsunuz. Oysa sizi siz yapan özellikleriniz, kişiliğinizin ne denli orijinal olduğunu ortaya koyuyor. Yapmanız gereken tek şey kendinizi ifade etmek için yaratıcı yöntemler bulmak.
 
Top