1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İstek Neden Ama Nedennnnnn

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve Hecem tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Hecem

Hecem Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    944 ÇTL
    Canlar foruma o kdar geliyorum yazıyorum üstelik önceden dışardan da çok bakıyordum sevdiğim için üye oldumda yöneticiler niye yazdıklarımızın altına hiç bieşy yazmıyor. daha öncede forumlara üye olmuştum yöneticiler daha ilgiliydi burda çok soğuksunuz yönetici arkdaşlar ksura bakmayın ama öyle. bazı üyeler çok sıcak onlara teşekkür ediyorum. bence bize karşı birazcık sempati göstermelisiniz demi ama yaa :dua::utangac::uyz::Z:

dderya bunu beğendi.
  2. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL
    Merhaba tatlım, reel hayatımın yoğunluğundan dolayı şahsen pek zamanım olmuyor, forumda olduğumda da konu açayım şunu yapayım bunu yapayım derken gözümden kaçmış olabilir, ama biliyorsun burada hepimiz bir aileyiz böyle düşünme lütfen.

dderya ve Hecem bunu beğendi.
  3. Hecem

Hecem Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    944 ÇTL
    teşekkürler gerçekten yalnız hissettim kendimi o yüzden yazdım canım. profiline giremedim :)

dderya ve Papatya bunu beğendi.
  4. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.518
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    91 ÇTL
    Sakın yalnız hissetme kendini canım:) burda, başka her yerde zor bulunacak bir dostluk hissi olur hepimizde, yeter ki burada olmaktan keyif al :)

Sayfayı Paylaş