1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

neden cok sinirleniyorum

Konusu 'Doktorunuz Sizlerle !' forumundadır ve Hazangülü tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    benim sorum cok farkli ama . Eskiden cok sakin biri iken neden cok sinirlenmiye basladim bu dogalmi ?? yoksa yasin verdigi birsey mi ?

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Yaşla ilgili olduğunu zannetmiyorum yeşim.Bu aralar bende çok feci sinirlenmeye başladım.Valla işim zor.

3. Dr_M

Dr_M Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Ne olduysa yaşam ısrarla doğallıktan uzaklaştırıldıktan sonra oldu.Kalabalık yaşam en büyük stres ve sinir nedeni.İnsanlar kendi yetenek ve çabalarıyla artık hiçbirşey yapamaz hale geldi.Artık doğuştan itibaren maddi güce sahip, bir çoğu bu gücü yanlış kullanan insanların ve kaybedecek birşeyi olmayan insanların egemen olduğu bir dünyada yaşıyoruz.Düşünen, herşeyini kendi çabalarıyla kazananlar ise sürekli olarak temkinli olmak zorunda kalıyor.Zamanla düşünen insan'ın beklentisi toplumun kendisine bir faydası olmayı boşver sadce zarar vermemesi için çaba harcamaya başlıyor.Tek çözüm akıllı, dürüst, çağdaş, iyi insanların da bireysellikten kurtulması ve ortak irade gösterebilmesi.Bu iradeyi de yaşamın tüm birimlerine yansıtabilirsek belki daha az gerilir daha az sinirlenir daha az utanç duyarız(hayvanlar için)...Tüm bu şartlarda sinirlenmemek anormal olmazmı?..Bizimki artık doktorluk problem değil.....hocalık....

4. corelia

corelia Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    6 ÇTL
    Nedenini bilemicem ama meditasyonu öneririm Yeşim. Ben de çok sinirli ve stresli bir dönem geçirmiştim, bir arkadaşımın tavsiyesiyle bir süre bir meditasyon klübüne üye oldum ve 1 ay kadar meditasyon yaptım. İnan bana kendini daha dingin ve daha huzurlu hissedeceksin. Öğrendikten sonra günün herhangi bir saatinde kendi başına yapabilirsin. Güncel sorunlardan,fiziksel veya zihinsel yorgunluklardan bu şekilde arınınca, insan kendisiyle ve cevresiyle daha uyumlu biri olabiliyor, tabi bu konuda ne yapılacağını doktorumuz daha iyi bilecektir.

5. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Ilginize ve builginize cok cok tesekürlerr

Bir soruda daha ?

Bebek disleri alt damaktanmi cikar yoksa ust damaktanmi ?

6. Dr_M

Dr_M Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    alt......genellikle..

7. Dr_M

Dr_M Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    bazen doğuştan üst 1-2 dişi olan bebekler de olabilir.

8. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Benim oglanlarin ikisi dislerini usten cikardi komsular ugursuzluk diye birseyler söyldi ler ben pek inanmam ama bir italyan arkadas bugun oda dedi benim cocugun disleri üsten cikti diye. ve ben ekimde Tr ye geldigimde 1 tane dr hanim öyle birseyin olmuyacagini söyledi ve cok sasirdi

9. Dr_M

Dr_M Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    problem yok.ilk diş çıkarma çok değişken.Normalde 6.aydan sonra alttan başlar ama dediğim gibi doğuştan dişli bebekler var ve normal yaşamlarını sürdürüyorlar.Birde ilk dişini 8-9 . aylardan sonra çıkaran bebekler var.Onlarda normal yaşamlarını sürdürüyor..

10. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Tesekkür ederim aydinlatigin ve bilgilendirdigin icinn ..

Sayfayı Paylaş