neden hep iyiler kaybeder ki.....sence

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,280
Beğeniler
127
#1
Neden hep iyiler kaybeder ki.....sence
Hep kendime sorarim...herzaman herkese kolaylikla inaniyorum ve güveniyorum sonundada acaba dogrumu yapiyorum yanlismi diye düsünüyorum...ben hep dogru yaptigimi saniyorum; neden hep ben kaybeden ben oluyorum
 

sherry

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Arl 2006
Mesajlar
2,661
Beğeniler
43
#3
O an için kaybeden konumunda bile olsalar, kazandıkları kaybettiklerinden eminim çok daha fazla. Yapılan hiç bir iyilik karşılıksız kalmıyor, çok daha fazlası kişiye dönüyor. İyi olmaktan şaşmayın arkadaşlar:)
 
Katılım
14 Şbt 2007
Mesajlar
398
Beğeniler
7
#4
İyiler asla kaybetmez. İyilik asla yenilmez. Ancak kötülerin çoğunlukta olduğu bir dünyada iyiliğin değerinin bilinmesini bekleyemezsiniz. Yinede yüreğinizden iyilik ve sevgiyi eksik etmeyin. Bunları kaybederseniz yüreğinizin hali nice olur???
 
Katılım
10 Ekm 2007
Mesajlar
2,165
Beğeniler
30
Şehir
İstanbul
#5
bence iyiler kazanıyor kötüler kaybediyor arkadaşlar .. kötüler iyileri kaybediyor ve kaybettikçe de kötülere mahkum oluyorlar .. hiç birşekilde kötüyü iyilik bulmaz ..ama iyi olanı iyilikler bulur.. bazen iyiler kaybediyor gibi görünsede aslında kazanıyor .. hemde çok şey kazanıyor ... tabi insan olumsuz yaşanan şeylere kötü deyip kendine kaybetmiş gözüyle bakıyor .. aslında kötü görünen bir çok şeyde hayırlar ve iyi şeyler vardır bunun farkına vararak olaylara bakarsak iyilerin kazandıgını yine hayatımızın heranında görebiliriz ;)
 

Benzer konular

Top