1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

neden hep iyiler kaybeder ki.....sence

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Hazangülü tarafından 15 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Neden hep iyiler kaybeder ki.....sence
    Hep kendime sorarim...herzaman herkese kolaylikla inaniyorum ve güveniyorum sonundada acaba dogrumu yapiyorum yanlismi diye düsünüyorum...ben hep dogru yaptigimi saniyorum; neden hep ben kaybeden ben oluyorum

2. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    nedenmi iyiler hep kaybederler çünkü iyiler herkesi kendisi gibi iyi bilirler ondan kaybederler

3. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    O an için kaybeden konumunda bile olsalar, kazandıkları kaybettiklerinden eminim çok daha fazla. Yapılan hiç bir iyilik karşılıksız kalmıyor, çok daha fazlası kişiye dönüyor. İyi olmaktan şaşmayın arkadaşlar:)

4. blackcrown

blackcrown Aktif

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    İyiler asla kaybetmez. İyilik asla yenilmez. Ancak kötülerin çoğunlukta olduğu bir dünyada iyiliğin değerinin bilinmesini bekleyemezsiniz. Yinede yüreğinizden iyilik ve sevgiyi eksik etmeyin. Bunları kaybederseniz yüreğinizin hali nice olur???

5. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    bence iyiler kazanıyor kötüler kaybediyor arkadaşlar .. kötüler iyileri kaybediyor ve kaybettikçe de kötülere mahkum oluyorlar .. hiç birşekilde kötüyü iyilik bulmaz ..ama iyi olanı iyilikler bulur.. bazen iyiler kaybediyor gibi görünsede aslında kazanıyor .. hemde çok şey kazanıyor ... tabi insan olumsuz yaşanan şeylere kötü deyip kendine kaybetmiş gözüyle bakıyor .. aslında kötü görünen bir çok şeyde hayırlar ve iyi şeyler vardır bunun farkına vararak olaylara bakarsak iyilerin kazandıgını yine hayatımızın heranında görebiliriz ;)

Sayfayı Paylaş