1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Neden sızlar yüreğim, elem zerkeden firkatin!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Bu dert gün yüzüne kapalıdır
    Sessizlik içinde kıvrandırır, nutku durduran bir iştiyaktır
    Ne vakit hüzünlensen, kederin kollarında derin bir iz sürsemhicranım dramdır
    Hangi kelamı yazsam, cümle içinde imaları sıralasam, birömür sırlarımla sırılsıklam olsam evladır

Ben kendiyle davalı olan bir nefesim
    Her vakit sessizim, kimseye güç yetiremeyecek kadar acizim
    Ümit sinemde çırpınırken, heves kendi haline küsmüşken,ihlas kalbimde fakirken neylerim
    Ne teatin feyzindeyim, ne hassasiyetin eşiğindeyim, nefsiylebaş edemeyen densizim, söyle şimdi neyleyim

Nerede bir naiflik fark etsem içim gider
    Edepsiz halin mecnunu olmak boynumu büker, gözden yaş iner
    Bu benim bahtım desem, mizacımı sahiplensem, tekamülü horgörsem kar etmiyor
    Seven gönül munis olmalı, nezaket ruhunda aranmalı, edebinerbabı olduğu anlaşılmalı lakin kim dinliyor

Yüreği sızlatan her ne varsa haktandır
    Zira kalbin makamı nazargahtır, Rabbimiz katında ihyadır
    Akla ve izana sahip çıkmalı, bilgi ve görgüden uzak kalmamalı,adabımuaşeret nazardır
    Ar içinde olgunlaşan bir gönül sevgi ve muhabbete duçardır,yar olmak adına farkındalığı olan bir ihsandır

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş