1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

nefes alamıyorum

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.528
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.893 ÇTL
    Nefes alamıyorum... Öylesi bir düzenin içine düşmüşüm ki, her yanı kapalı nefes alamıyorum. Öylesi bir durum ki bu, ne zaman nefes alırım belli değil. Her yana baktım nafile... Ben nefes almak istedikçe üzerimi örttüler... Oysa ben nefes almak ve aldırmak istiyordum. Ben nefes almanın, alabilmenin ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyordum. Aha bir delik açtım bir nefes alırım diyorum, hemen birileri kapatıyor o deliği... Ben nefes almak istedikçe... Hiç mi nefes alamayacaktım. Hep emanet havayla mı nefes alacaktım. Benim hiç mi nefes alacak oksijenim olmayacaktı. Ben merhametsiz, zalim, serseri de değildim. Ben haksızlık karşısında da arslanlar gibi durdum, mücadele verdim. Ben nefessiz kalmayı hak etmedim. Ben en izbe yerlerde nefes alınabilecek durumlar oluştururken, benim nefes almam engellendi. Ben ne kadar iyilik ettiysem o kadar kötülük gördüm. Ben neyin ne olduğunu bilirken, tüm bilgilerimi çaldılar. Ben en güzel kelimelerin elinden tutup cümlelere misafir ederken ve sayfalarda yatıya kalırken, benim cebimdeki harflerimi aldılar. Ben ekmek uzattıkça, bön bön yüzüme baktılar. Hasretin ne demek olduğunu en iyi bilenlerdenim ben. Hasretlik çekenleri kucaklaştırmak istedikçe, hep hasret çektim. Ben dalgaların kıyıya hırçın vuruşlarını izlerken bile hep en güzel yakamozları düşündüm. Ben yağmur yağarken ıslanıp sinirlenenlerin inadına hep şükrettim, bereket yağıyor diye. Sıcaklığı soba başında arayanlara inat hep yüreklerde aradım o sıcaklığı. Ben kar yağarken dışarı çıkmazdım. Bembeyaz saflığı kapkara bir hale sokmamak, basmamak için... Nefes almak istiyorum, aldırmıyorlar... Oysa ne zannediyorlar, nefes alamazsam öleceğimi mi... Ben alamazsam da nefes, inancım canlı tutar beni... Bir nefesi çok görenler, siz kendi nefesinizin kıymetini çok iyi bilin çok... (Hiç bir şey nefes alamıyorum, bunaldım yoruldum artık demek için değmez. Sevdiklerinizden başka) Bir ömür huzurlu nefes almanız dileğiyle... Sen ve şen kalın. EMİ.

2. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    duygularına sağlık alemdar...güzel bir yazı olmuş

3. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Bazen boğar, sıkar, nefessiz bırakır insanlar. Sen verici oldukça daha fazlasını ister hatta canımı vereyim dersen hayır demezler. Öylelerini bırak kendilerinle kalsınlar sen kendinle ve nefes alabileceklerinle ol. Mutlu olmak kalabalıkla olmak demek değil bir kişide olsa huzuru yakalamaktan geçer. Kalemine sağlık.

Sayfayı Paylaş