Nefes Alamıyorum...!

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Katılım
22 Şbt 2008
Mesajlar
35,227
Beğeniler
7,080
Şehir
TÜRKİYE
#1
Yapamam sensiz… Dayanmaz yüreğim… Anla artık sen benim ilk göz ağrımsın… Sen benim nefesimsin. Daha kaç kere söylemem gerek ölesiye sevdiğimi. Ama Artık Dayanamıyorum… Bitti canım… tükendim… Bir acı sözüne daha dayanacak yürek kalmadı bende..

Çok şey mi istedim… Sev istedim… Beni gör istedim… Elime değil yüreğime dokun istedim…Her anında yanında olmak istedim olur ya hani bana ihtiyacın olur. Nasıl göremedim ben? ah kalbim ah senin yüzünden… Hiç ihtiyacın olmadı ki bana.. Nasıl fark edemedim bunu… Peki ne istedin benden? Biraz sevgi biraz ilgi göstermek sana mı çok zor geldi? Yoksa bana mı çok gördün? Madem hak etmiyordum niye sevdin beni…

Anlat hadi neden ümitlendirdin beni? Niye çaldın kalbimi benden? Küçücüktü sessizdi kendi halinde duruyordu işte… Dertsizdi sensizdi… Sen geldin sen istedin gönlüme girmeyi..

İkinizde suçlusunuz duyuyormusunuz beni?. Ne sen ne de kalbim sormadınız bana…

Hele sen kalbim sana diyorum dinle beni! Dayanamazdım kaldıramazdım ayrılığı biliyordun. Bile bile sen attın beni ateşe… Hadi çıksana içinden. Neden sızlıyorsun şimdi? Gitmeyi sen kabul ettin. Sus artık Susmalısın susmak zorundasın çünkü ben yaşamak zorundayım hemde seninle! Sana rağmen seninle….

Ne olacak şimdi söyle hadi… Hani sevdiğimdin? Yok geldiğin gibi gidemezsin! her şeyim sende kaldı.. Gelirken umutlarınıda alıp giderim dememiştin. Ömür boyu yanındayım dedin başucundayım. Biz böyle konuşmadık… Severim demiştin hemde kendimden bile çok severim Söz veriyorum yüreğinin acıdığı her an yanındayım dedin… Biliyorum yalan deme kulaklarımla duydum kalbimle hissettim söyledin… Hadi yüreğim acıyor nerdesin.. Bu nasıl olabilir aklım almıyor anlayamıyorum… Beni koruyacaktın ama şimdi sen yüreğimi acıtıyorsun… Nasıl yaparsın bunu bana…

Geri ver hayatımı? Geri ver sana harcadığım sabrımı ümitlerimi zamanımı… Beni bana geri ver…

Yoruldum… Artık ne haykıracak gücüm kaldı ne seni getirmeye hevesim… Gelsen ne olur ki artık söyle hadi… Tamir edecek sevgimiz kaldı mı? Sen sevgimzi paramparça etmedin ki tamir edelim… Sen sevgini kalbime gömdün ve gidiyorsun… dur ne olur senin sevgin sende kalsın benim ki de bende… Kendi sevgimi taşıyamıyorum ki ben… Birde senin ki yok yapamam kaldıramam… Duy artık beni yalvarırım!
Dur Artık Dur Ne Olur! YAPMA!NEFES ALAMIYORUM!​
 

Benzer konular

Top