Nero 9.4.26.00 Tam Sürüm Türkçe DVD-Resimli Anlatım

Mc_ÖRGE

HalaMadrid
Katılım
15 Eyl 2009
Mesajlar
1,653
Beğeniler
84
Şehir
İzmir
#1
Resimde görüne yere tıklayarak kuruluma başlıyoruz.dosyaların çıkmasını bekliyoruz.
Daha sonra standart kurulumu seçip devam ediyoruz.ileri deyip devam ediyoruz.burada otomatik çıkan seri numarası ile direk kuruluma devam ediyoruz ve nero 9 u trial olarak kuruyoruz..Normal bir kurulum yapmak için “Standart” seçeneğini işaretlkiyoruz ve “İleri” seçeneğine tıklıyoruz. Eğer “C:\Program Files” içerisine değil de farklı bir klasöre kurulum yapmak isterseniz “Özel” seçeneğine tıklayarak “İleri” seçeneğine tıklamalıyız.Evet kurulum işlemi başladı ve yüzde (%) olarak ilerleme gösterges ile yükleme işleminde ne kadar yol aldığımızı görebiliriz. Bu aşama ortalama 1-2 dakika kadar zaman alır. Bilgisayarınızın performansına bağlı olarak bu süre azalıp artabilir.Nero 9 başarı ile kuruldu. “Çıkış” seçeneğine tıklayarak kurulum işlemini bitiriyoruz.

Masaüstümüze kurulumdan sonra aşağıdaki simge (Kısayol) gelecek. Bu kısayolu çalıştırarak Nero’yu başlatıyoruz.

Karşımıza herzamankisinden biraz farklı bir pencere çıkacak.
1 Numara İle İşaretlenmiş Alan “İsim“: Adımızı giriyoruz. (Gerçeği girmek zorunda değilsiniz.)
2 Numara İle İşaretlenmiş Alan “Soyad“: Soyadımızı giriyoruz. (Gerçeği girmek zorunda değilsiniz.)
3 Numara İle İşaretlenmiş Alan “E-Posta“: E-Mail adresimizi giriyoruz. (Gerçeği girmek zorunda değilsiniz.)
4 Numara İle İşaretlenmiş Alan “Ülke” : Türkiye olarak giriyoruz. Bu Nero’nn hangi ülkeden kaç tane kullanıcı olduğunu öğrenmesine yarayacaktır. Tavsiyemiz Türkiye olarak girmenizdir.
5 Numara İle İşaretlenmiş Alan: Boş olan kutucuğu işaretleyiniz.
6 Numara İle İşaretlenmiş Alan: “Şimdi Kaydol” yazısına tıklıyoruz ve artık kurulum tam anlamıyla bitti.Yaptığımız işlemlerin sorunsuz bittiğini gösteren pencere aşağıdaki gibidir.Ve Nero 9′umuz kullanmaya hazır.

Artık süre kısıtlaması olmayan, deli gibi disk alanı harcamayan, indirmesi diğer Nero sürümleri gibi eziyetli olmayan bir Nero’ya sahipsiniz. Güle güle kullanın...
 

Benzer konular

Top