1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

neşeniz bol olsun...))

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve şukufe tarafından 22 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. şukufe

şukufe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    280
    Meslek:
    sekreter
    Yer:
    izmir
    Banka:
    0 ÇTL
    Hey garson! bana kalbim kadar yanik doner, dusuncelerim kadar karisIk bir salata, acilarim kadar koyu bir kahve getir.
    ¢¾ Karin olmak istiyorum karin, Ey benim kardanadamim.
    ¢¾ Derstlesmek istiyorsan 1 tusla, birine sarilmak istiyorsan 2 tusla, eglenmek icin 3 tusla, hepsini istiyorsan benim numarami tusla.
    ¢¾ Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici, bulgur gibi asil ve icli kofte kadar dayanilmazsin.
    ¢¾ Erkek jinekolog hicbir zaman kendi arabasi olmamis bir oto tamircisi gibidir.
    ¢¾ Sevgilim, seni tv kumandasindan, futbol topundan, pazar gazetesinden cok daha fazla sevdigimi soylemismiydim.
    ¢¾ ASika bagdat sorulmaz, aninda korkup tuyer.
    ¢¾ Ask dolmaya benzer, iyi sarilmazsa piserken dagilabilir.
    ¢¾ Sevgilim duygularim visne kaymak yani karmakarisIk.
    ¢¾ Annem bana okula giderken ustunu SIKI giy terleyip usutme. Karsidan karsiya gecerken dikkatli ol dedi. Ama asIk olma demediki.
    ¢¾ Ask bir sudur. Eee isin butun espirisi bu mudur?
    ¢¾ Ask bir deniz bense onun engin sularinda dibe cokmus bir keriz.
    ¢¾ Sevgilim sensiz gozlerim hicbirseyi gormuyor. Seninle olunca da gozlerim senden baskasini gormuyor.
    ¢¾ Askin mideme vurdu, beni ne yar paklar nede dost, beni paklayacak olan bir ayran iki de tost.
    ¢¾ Ruhum benim her gece gel bekliyorum seni o selvinin altinda mezarc mahmut.
    ¢¾ Askin bahardi bulbuller vardi Da... Hangi salak kafesin kapsini acik birakti.
    ¢¾ Artik bu solan bahcede bulbullere yer yok. Bulbulleri on bahceye aldilar. Buraya marul ekecekler.
    ¢¾ Nasil gecti habersiz o guzelim yillarim. Insan bi haber verir burada bosunami bekledik.
    ¢¾ Ask bir otomobil gibidir yedek parcalari surekli degisir.
    ¢¾ Uzum gozlu elma yanakli kiraz dudakli pirasa sacli sevgilim. Seni cok ozledim. Imza : Manav Osman

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.817 ÇTL
    Harikaymış. Alıntı yapacaktım çok beğendiklerimden ancak hepsi çok güzelmiş :) Teşekkürler paylaşım için.

3. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Harbiden güzelmiş.Ellerine sağlık kardeş.

4. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Gerçekten de neşemizi arttırdın, teşekkürler ;)

Sayfayı Paylaş