1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Neyi Bekliyorsunuz?

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve Papatya tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Hayatlarımız bir şeyler bekleyerek geçiyor. Bazen otobüs bekliyoruz, bazen bir sevgili, bazen iş görüşmemizin sonucunu, süpermarket kuyruğunu, dersin bitmesini, mevsimlerin değişmesini... Beklediğimiz şey ne olursa olsun, hayatımıza yön vermek için bir şeyler beklediğimiz kesin. Siz hayatta en çok neyi bekliyorsunuz, bilimsellikten nasibini almamış testimizde buna karar veriyoruz.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Para

Beklentileriniz maddi yönde. Sizin beklediğiniz bol miktarda, bol sıfırlı kağıt. Üstelik bu kağıtlara çalışarak ulaşmak gibi bir itkiniz de yok. İstiyorsunuz ki kendiliğinden gelsin. Size kötü sayılabilecek bir haber: Para bu. Gelebilir, gelmeyebilir.

Hadi ordan be. :D

3. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.241
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    847 ÇTL
    Cesaret
    Siz harekete geçmek için biraz cesaret bekliyorsunuz. Adım atmanızı sağlayacak o az miktarda bile olsa cesarete kavuştuğunuz zaman ayaklarınız bir daha yere basmayacak. Adeta uçacak, yepyeni bir insan olacaksınız. Ne var ki, henüz cesaretiniz yok. Cesaret bekleyeceğinize, cesaret kazanmaya gayret edin.

Bilmem :P

4. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    Cesaret
    Siz harekete geçmek için biraz cesaret bekliyorsunuz. Adım atmanızı sağlayacak o az miktarda bile olsa cesarete kavuştuğunuz zaman ayaklarınız bir daha yere basmayacak. Adeta uçacak, yepyeni bir insan olacaksınız. Ne var ki, henüz cesaretiniz yok. Cesaret bekleyeceğinize, cesaret kazanmaya gayret edin.

Ben o sevgiliyi bekliyorum :M:

5. _nehir_
    Avare

_nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

Beğenileri:
    4.243
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    827 ÇTL
    Para
    Beklentileriniz maddi yönde. Sizin beklediğiniz bol miktarda, bol sıfırlı kağıt. Üstelik bu kağıtlara çalışarak ulaşmak gibi bir itkiniz de yok. İstiyorsunuz ki kendiliğinden gelsin. Size kötü sayılabilecek bir haber: Para bu. Gelebilir, gelmeyebilir.

İnsan kendisinde olmayanı bekliyorsa demek.. :P

6. 'katniss'

'katniss' Üstat

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    2.080
    Meslek:
    memur
    Yer:
    Yerin altından
    Banka:
    1 ÇTL
    ölmeyi......

7. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    28 haziranı bekliyorum tabikii ama testi de çözdüm :D

Cesaret

Sayfayı Paylaş