1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Nikah memuru şoka girdi

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BeReNN tarafından 18 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Kral TV'den kovulduktan sonra VJ Bülent Çarıkçı, turizmci Tülay Çarıkçı ile olan ve 1 yıl süren evliliğinin tüm ayrıntılarını '2. Sayfa'ya anlattı

Bülent Çarıkçı programda şöyle konuştu: "Karı-koca olmak fikri bana çok itici ve kötü geliyordu. Biz 2 iyi arkadaştık. Evdeki ufak-tefek tartışmalarımızın dışında her şey iyi gidiyordu. Örneğin Tülay ile aynı yatakta yatarken sıkılıyordum. Çünkü yalnız uyumaya alışmışım. Tülay istediği için evlendim, eski çevremden, hayat tarzımdan koptum. Evlenerek büyük fedekarlık yaptım. Düşünsenize evlilik ve VJ Bülent. Ama ne zaman ki çocuk baskısı başladı. 'Aaaa yeter artık' dedim" dedi.

"İNADINA ÖPMEDİM"
    VJ Bülent, "Tülay Hanım'ın annesi sizi damat olarak görünce ilk tepkisi ne oldu?" sorusunu da şöyle cevapladı: "Yazgülü annem beni çok severdi, tüm gün evde oturup sohbet edip yemekler yerdik. En büyük şoku kayınvalidem değil de, nikah memuru yaşadı. Nikahın kıyılacağı gün çekimden geldiğim için yüzüm makyajlı, kıyafetim süslü-püslüydü. Tülay ise makyajsız ve sadeydi. Nikah memuru şoka girdi. Nikahı kıydıktan sonra 'Gelini öpebilirsiniz?' deyince içim bir tuhaf oldu. Bu prosüdürlere uymak hiç bana göre değil, çok antipatik. İnadına öpmedim! Sonra yanağına öpücük kondurdum. Karı-kocalık fikri beni boğuyordu, bana göre değilmiş." dedi.

HT

Sayfayı Paylaş